Org.nr 927 727 315 2021 → 2022 År-til-år-analyse

100% GODT VASKET AS: årsregnskap 2022 vs 2021

Økte 241% i driftsinntekter, svakere resultat

godkjent 2023-04-12; register 2023-04-15; journalnr 2023 352929

Full selskapsanalyse · Alle årssammenligninger

Hva endret seg

Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for 100% GODT VASKET AS. Driftsinntekter 332.2k NOK → 1.13m NOK (+240.6%). Årsresultat +52.8k NOK → +446 NOK. Egenkapital 77.2k NOK → 77.7k NOK.

På den positive siden: driftsinntektene økte; kontantbeholdningen økte. Press inkluderte: driftsresultatet ble svakere; årsresultatet ble svakere.

Også verdt å følge med på: lønnskostnadene økte; årsverk endret. Alle tall er hentet fra de publiserte årsregnskapene for 100% GODT VASKET AS.

Nøkkeltall

Driftsinntekter
332.2k NOK 1.13m NOK
+240.6%
Driftsresultat
+66.1k NOK +12.0k NOK
-81.8%
Årsresultat
+52.8k NOK +446 NOK
-99.2%
Egenkapital
77.2k NOK 77.7k NOK
+0.6%
Bankinnskudd
82.8k NOK 91.7k NOK
+10.8%
Sum eiendeler
473.3k NOK 489.4k NOK
+3.4%

Det som ble bedre

  • ↑

    Driftsinntektene økte

    Driftsinntekter gikk fra 332.2k NOK til 1.13m NOK (+240.6% år/år). Beregnet

  • ↑

    Kontantbeholdningen økte

    Bankinnskudd 82.8k NOK → 91.7k NOK (+10.8% år/år). Beregnet

Det som ble svakere

  • ↓

    Driftsresultatet ble svakere

    Driftsresultat +66.1k NOK → +12.0k NOK (driftsmargin 19.9% → 1.1%). Beregnet

  • ↓

    Årsresultatet ble svakere

    Årsresultat +52.8k NOK → +446 NOK (resultatmargin 15.9% → 0.0%). Beregnet

Verdt å merke seg

  • ·

    Lønnskostnadene økte

    Lønnskostnad 1 218 NOK → 3.82m NOK (0% → 337% av driftsinntekter). Beregnet

  • ·

    Årsverk endret

    Rapporterte årsverk 2 → 1. Rapportert faktum