År-til-år-artikler
18 RESTAURANT AS
8 søkbare sammenligninger av påfølgende årsregnskap.
Full selskapsanalyse · Org.nr 921 830 327
Økte 6% i driftsinntekter, svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2025 med 2024 for 18 RESTAURANT AS. Driftsinntekter 5.50m NOK → 5.80m NOK (+5.5%). Årsresultat +390.1k NOK → +76.8k NOK.…
Økte 28% i driftsinntekter, sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for 18 RESTAURANT AS. Driftsinntekter 4.28m NOK → 5.50m NOK (+28.4%). Årsresultat +125.7k NOK → +390.1k NOK.…
Tilbake til overskudd
Sammenligning av årsregnskap 2023 med 2022 for 18 RESTAURANT AS. Driftsinntekter 4.24m NOK → 4.28m NOK (+1.1%). Årsresultat -114.1k NOK → +125.7k NOK.…
Økte 21% i driftsinntekter, gikk med underskudd
Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for 18 RESTAURANT AS. Driftsinntekter 3.50m NOK → 4.24m NOK (+21.0%). Årsresultat +366.8k NOK → -114.1k NOK.…
Sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2021 med 2020 for 18 RESTAURANT AS. Driftsinntekter 3.54m NOK → 3.50m NOK (-1.2%). Årsresultat +67.3k NOK → +366.8k NOK.…
Økte 515% i driftsinntekter, svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for 18 RESTAURANT AS. Driftsinntekter 576.2k NOK → 3.54m NOK (+515.1%). Årsresultat +136.8k NOK → +67.3k NOK.…
Økte 61% i driftsinntekter, sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2019 med 2018 for 18 RESTAURANT AS. Driftsinntekter 357.8k NOK → 576.2k NOK (+61.1%). Årsresultat +16.5k NOK → +136.8k NOK.…
Første publiserte regnskap
Første år i den publiserte serien for 18 RESTAURANT AS (2018). Ingen sammenligning med foregående år i dette datasettet.