Org.nr 931 952 269 2023 → 2024 År-til-år-analyse

182MEDIA AS: årsregnskap 2024 vs 2023

Økte 1822% i driftsinntekter, tilbake til overskudd, ny eierkapital

godkjent 2025-03-13; register 2025-03-17; journalnr 2025 335380

Full selskapsanalyse · Alle årssammenligninger

Hva endret seg

Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for 182MEDIA AS. Driftsinntekter 18.8k NOK → 361.3k NOK (+1821.9%). Årsresultat -8 573 NOK → +103.0k NOK. Egenkapital 14.4k NOK → 117.4k NOK.

På den positive siden: driftsinntektene økte; driftsresultatet ble bedre; gikk i pluss.

Netto positivt år i de publiserte tallene.

Nøkkeltall

Driftsinntekter
18.8k NOK 361.3k NOK
+1821.9%
Driftsresultat
-8 573 NOK +132.0k NOK
+1639.5%
Årsresultat
-8 573 NOK +103.0k NOK
+1301.8%
Egenkapital
14.4k NOK 117.4k NOK
+717.6%
Bankinnskudd
14.4k NOK 84.0k NOK
+485.1%
Sum eiendeler
14.4k NOK 150.2k NOK
+946.1%

Det som ble bedre

  • ↑

    Driftsinntektene økte

    Driftsinntekter gikk fra 18.8k NOK til 361.3k NOK (+1821.9% år/år). Beregnet

  • ↑

    Driftsresultatet ble bedre

    Driftsresultat -8 573 NOK → +132.0k NOK (driftsmargin -45.6% → 36.5%). Beregnet

  • ↑

    Gikk i pluss

    Årsresultatet snudde fra underskudd på 8 573 NOK til overskudd på 103.0k NOK. Beregnet

  • ↑

    Egenkapitalen ble styrket

    Bokført egenkapital 14.4k NOK → 117.4k NOK (egenkapitalandel 100.0% → 78.2%). Beregnet

  • ↑

    Kontantbeholdningen økte

    Bankinnskudd 14.4k NOK → 84.0k NOK (+485.1% år/år). Beregnet