Org.nr 913 140 125 2019 → 2020 År-til-år-analyse

1B1 GROUP AS: årsregnskap 2020 vs 2019

Økte 147% i driftsinntekter, sterkere resultat

register 2021-10-04; journalnr 2021 854078

Full selskapsanalyse · Alle årssammenligninger

Hva endret seg

Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for 1B1 GROUP AS. Driftsinntekter 145.8k NOK → 360.0k NOK (+146.9%). Årsresultat +32.3k NOK → +3.10m NOK. Egenkapital -3.24m NOK → -3.14m NOK.

På den positive siden: driftsinntektene økte; driftsresultatet ble bedre; årsresultatet ble bedre.

Også verdt å følge med på: lønnskostnadene økte. Alle tall er hentet fra de publiserte årsregnskapene for 1B1 GROUP AS.

Nøkkeltall

Driftsinntekter
145.8k NOK 360.0k NOK
+146.9%
Driftsresultat
+37.4k NOK +102.0k NOK
+173.0%
Årsresultat
+32.3k NOK +3.10m NOK
+9503.3%
Egenkapital
-3.24m NOK -3.14m NOK
+3.2%
Bankinnskudd
48.0k NOK 147.7k NOK
+207.4%
Sum eiendeler
48.0k NOK 152.8k NOK
+218.1%

Det som ble bedre

  • ↑

    Driftsinntektene økte

    Driftsinntekter gikk fra 145.8k NOK til 360.0k NOK (+146.9% år/år). Beregnet

  • ↑

    Driftsresultatet ble bedre

    Driftsresultat +37.4k NOK → +102.0k NOK (driftsmargin 25.6% → 28.3%). Beregnet

  • ↑

    Årsresultatet ble bedre

    Årsresultat +32.3k NOK → +3.10m NOK (resultatmargin 22.2% → 861.8%). Beregnet

  • ↑

    Egenkapitalen ble styrket

    Bokført egenkapital -3.24m NOK → -3.14m NOK (egenkapitalandel -6739.5% → -2052.2%). Beregnet

  • ↑

    Kontantbeholdningen økte

    Bankinnskudd 48.0k NOK → 147.7k NOK (+207.4% år/år). Beregnet

Verdt å merke seg

  • ·

    Lønnskostnadene økte

    Lønnskostnad -19.7k NOK → 2 NOK (-14% → 0% av driftsinntekter). Beregnet