Org.nr 916 451 407 2019 → 2020 År-til-år-analyse

2 HOLDING AS: årsregnskap 2020 vs 2019

Økte 216116% i driftsinntekter, tilbake til overskudd

godkjent 2021-06-14; register 2021-06-19; journalnr 2021 443620

Full selskapsanalyse · Alle årssammenligninger

Hva endret seg

Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for 2 HOLDING AS. Driftsinntekter 185 NOK → 400.0k NOK (+216116.2%). Årsresultat -6 250 NOK → +393.6k NOK. Egenkapital 1.25m NOK → 1.28m NOK.

På den positive siden: driftsinntektene økte; driftsresultatet ble bedre; gikk i pluss.

Netto positivt år i de publiserte tallene.

Nøkkeltall

Driftsinntekter
185 NOK 400.0k NOK
+216116.2%
Driftsresultat
-6 252 NOK +393.6k NOK
+6396.4%
Årsresultat
-6 250 NOK +393.6k NOK
+6398.4%
Egenkapital
1.25m NOK 1.28m NOK
+2.7%
Bankinnskudd
3 625 NOK 13.5k NOK
+273.1%
Sum eiendeler
1.25m NOK 1.44m NOK
+15.2%

Det som ble bedre

  • ↑

    Driftsinntektene økte

    Driftsinntekter gikk fra 185 NOK til 400.0k NOK (+216116.2% år/år). Beregnet

  • ↑

    Driftsresultatet ble bedre

    Driftsresultat -6 252 NOK → +393.6k NOK (driftsmargin -3379.5% → 98.4%). Beregnet

  • ↑

    Gikk i pluss

    Årsresultatet snudde fra underskudd på 6 250 NOK til overskudd på 393.6k NOK. Beregnet

  • ↑

    Egenkapitalen ble styrket

    Bokført egenkapital 1.25m NOK → 1.28m NOK (egenkapitalandel 100.0% → 89.1%). Beregnet

  • ↑

    Kontantbeholdningen økte

    Bankinnskudd 3 625 NOK → 13.5k NOK (+273.1% år/år). Beregnet