2C MEDIA AS

16 søkbare sammenligninger av påfølgende årsregnskap.

Full selskapsanalyse · Org.nr 896 428 942

Økte 66% i driftsinntekter

2024 → 2025

Sammenligning av årsregnskap 2025 med 2024 for 2C MEDIA AS. Driftsinntekter 360.4k NOK → 599.8k NOK (+66.4%). Årsresultat -32.5k NOK → -22.8k NOK.…

Falt 40% i driftsinntekter, gikk med underskudd

2023 → 2024

Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for 2C MEDIA AS. Driftsinntekter 604.2k NOK → 360.4k NOK (-40.3%). Årsresultat +45.0k NOK → -32.5k NOK.…

Falt 62% i driftsinntekter, sterkere resultat

2022 → 2023

Sammenligning av årsregnskap 2023 med 2022 for 2C MEDIA AS. Driftsinntekter 1.59m NOK → 604.2k NOK (-62.0%). Årsresultat +21.7k NOK → +45.0k NOK.…

Økte 5% i driftsinntekter, tilbake til overskudd

2021 → 2022

Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for 2C MEDIA AS. Driftsinntekter 1.51m NOK → 1.59m NOK (+5.2%). Årsresultat -24.3k NOK → +21.7k NOK. Egenkapital…

Økte 7% i driftsinntekter, sterkere resultat

2020 → 2021

Sammenligning av årsregnskap 2021 med 2020 for 2C MEDIA AS. Driftsinntekter 1.42m NOK → 1.51m NOK (+6.8%). Årsresultat -234.5k NOK → -24.3k NOK. Egenkapital…

Falt 52% i driftsinntekter, gikk med underskudd, kontantbeholdning mer enn halvert

2019 → 2020

Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for 2C MEDIA AS. Driftsinntekter 2.98m NOK → 1.42m NOK (-52.5%). Årsresultat +906 NOK → -234.5k NOK. Egenkapital…

Et stabilt år i regnskapstallene

2018 → 2019

Sammenligning av årsregnskap 2019 med 2018 for 2C MEDIA AS. Driftsinntekter 2.90m NOK → 2.98m NOK (+2.7%). Årsresultat +1 457 NOK → +906 NOK. Egenkapital…

Kontantbeholdning mer enn halvert

2017 → 2018

Sammenligning av årsregnskap 2018 med 2017 for 2C MEDIA AS. Driftsinntekter 2.79m NOK → 2.90m NOK (+4.2%). Årsresultat +3 438 NOK → +1 457 NOK. Egenkapital…

Økte 28% i driftsinntekter, svakere resultat

2016 → 2017

Sammenligning av årsregnskap 2017 med 2016 for 2C MEDIA AS. Driftsinntekter 2.17m NOK → 2.79m NOK (+28.2%). Årsresultat +36.8k NOK → +3 438 NOK. Egenkapital…

Økte 22% i driftsinntekter, ny eierkapital

2015 → 2016

Sammenligning av årsregnskap 2016 med 2015 for 2C MEDIA AS. Driftsinntekter 1.78m NOK → 2.17m NOK (+21.8%). Årsresultat +44.8k NOK → +36.8k NOK. Egenkapital…

Økte 2378% i driftsinntekter, sterkere resultat

2014 → 2015

Sammenligning av årsregnskap 2015 med 2014 for 2C MEDIA AS. Driftsinntekter 72.0k NOK → 1.78m NOK (+2378.4%). Årsresultat +2 014 NOK → +44.8k NOK.…

Økte 11762% i driftsinntekter

2013 → 2014

Sammenligning av årsregnskap 2014 med 2013 for 2C MEDIA AS. Driftsinntekter 607 NOK → 72.0k NOK (+11761.6%). Årsresultat +2 013 NOK → +2 014 NOK.…

Falt 99% i driftsinntekter

2012 → 2013

Sammenligning av årsregnskap 2013 med 2012 for 2C MEDIA AS. Driftsinntekter 114.0k NOK → 607 NOK (-99.5%). Egenkapital 14.0k NOK → 16.0k NOK.

Falt 24% i driftsinntekter, kontantbeholdning mer enn halvert

2011 → 2012

Sammenligning av årsregnskap 2012 med 2011 for 2C MEDIA AS. Driftsinntekter 150.1k NOK → 114.0k NOK (-24.1%). Egenkapital 41.9k NOK → 14.0k NOK.

Et stabilt år i regnskapstallene

2010 → 2011

Sammenligning av årsregnskap 2011 med 2010 for 2C MEDIA AS. Driftsinntekter 0 NOK → 150.1k NOK. Årsresultat +2 011 NOK → +52 NOK.

Første publiserte regnskap

Første år · 2010

Første år i den publiserte serien for 2C MEDIA AS (2010). Ingen sammenligning med foregående år i dette datasettet.