2LATE AS

8 søkbare sammenligninger av påfølgende årsregnskap.

Full selskapsanalyse · Org.nr 920 243 258

Falt 68% i driftsinntekter, gikk med underskudd

2024 → 2025

Sammenligning av årsregnskap 2025 med 2024 for 2LATE AS. Driftsinntekter 380.1k NOK → 121.4k NOK (-68.1%). Årsresultat +35.1k NOK → -3 303 NOK. Egenkapital…

Økte 43% i driftsinntekter, svakere resultat

2023 → 2024

Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for 2LATE AS. Driftsinntekter 265.3k NOK → 380.1k NOK (+43.3%). Årsresultat +59.6k NOK → +35.1k NOK. Egenkapital…

Økte 136% i driftsinntekter

2022 → 2023

Sammenligning av årsregnskap 2023 med 2022 for 2LATE AS. Driftsinntekter 112.6k NOK → 265.3k NOK (+135.7%). Årsresultat +54.3k NOK → +59.6k NOK. Egenkapital…

Økte 209% i driftsinntekter, sterkere resultat, ny eierkapital

2021 → 2022

Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for 2LATE AS. Driftsinntekter 36.5k NOK → 112.6k NOK (+208.5%). Årsresultat +14.3k NOK → +54.3k NOK. Egenkapital…

Et stabilt år i regnskapstallene

2020 → 2021

Sammenligning av årsregnskap 2021 med 2020 for 2LATE AS. Driftsinntekter 35.5k NOK → 36.5k NOK (+2.7%). Årsresultat +17.8k NOK → +14.3k NOK. Egenkapital…

Økte 618% i driftsinntekter, tilbake til overskudd

2019 → 2020

Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for 2LATE AS. Driftsinntekter 4 950 NOK → 35.5k NOK (+617.8%). Årsresultat -55.2k NOK → +17.8k NOK. Egenkapital…

Falt 97% i driftsinntekter, gikk med underskudd

2018 → 2019

Sammenligning av årsregnskap 2019 med 2018 for 2LATE AS. Driftsinntekter 169.5k NOK → 4 950 NOK (-97.1%). Årsresultat +131.4k NOK → -55.2k NOK. Egenkapital…

Første publiserte regnskap

Første år · 2018

Første år i den publiserte serien for 2LATE AS (2018). Ingen sammenligning med foregående år i dette datasettet.