År-til-år-artikler
3MA HOLDING AS
8 søkbare sammenligninger av påfølgende årsregnskap.
Full selskapsanalyse · Org.nr 923 800 646
Sterkere resultat, kontantbeholdning mer enn halvert
Sammenligning av årsregnskap 2025 med 2024 for 3MA HOLDING AS. Årsresultat +80.7k NOK → +663.3k NOK. Egenkapital 117.9k NOK → 681.2k NOK.
Svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for 3MA HOLDING AS. Årsresultat +310.9k NOK → +80.7k NOK. Egenkapital 537.2k NOK → 117.9k NOK.
Tilbake til overskudd
Sammenligning av årsregnskap 2023 med 2022 for 3MA HOLDING AS. Årsresultat -7 863 NOK → +310.9k NOK. Egenkapital 526.3k NOK → 537.2k NOK.
Gikk med underskudd
Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for 3MA HOLDING AS. Årsresultat +108.4k NOK → -7 863 NOK. Egenkapital 534.2k NOK → 526.3k NOK.
Svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2021 med 2020 for 3MA HOLDING AS. Årsresultat +242.9k NOK → +108.4k NOK. Egenkapital 425.8k NOK → 534.2k NOK.
Sterkere resultat, kontantbeholdning mer enn halvert
Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for 3MA HOLDING AS. Årsresultat +149.7k NOK → +242.9k NOK. Egenkapital 182.9k NOK → 425.8k NOK.
Et stabilt år i regnskapstallene
Sammenligning av årsregnskap 2019 med 2018 for 3MA HOLDING AS. Årsresultat +149.7k NOK → +149.7k NOK. Egenkapital 0 NOK → 182.9k NOK.
Første publiserte regnskap
Første år i den publiserte serien for 3MA HOLDING AS (2018). Ingen sammenligning med foregående år i dette datasettet.