År-til-år-artikler
40 RUE NOTRE DAME DES VICTOIRES AS
26 søkbare sammenligninger av påfølgende årsregnskap.
Full selskapsanalyse · Org.nr 982 737 052
Tilbake til overskudd
Sammenligning av årsregnskap 2025 med 2024 for 40 RUE NOTRE DAME DES VICTOIRES AS. Årsresultat -4 838 NOK → +5 127 NOK. Egenkapital 178.2k NOK → 178.4k NOK.
Sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for 40 RUE NOTRE DAME DES VICTOIRES AS. Årsresultat -53.4k NOK → -4 838 NOK. Egenkapital 183.1k NOK → 178.2k NOK.
Svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2023 med 2022 for 40 RUE NOTRE DAME DES VICTOIRES AS. Årsresultat -22.8k NOK → -53.4k NOK. Egenkapital 236.4k NOK → 183.1k NOK.
Gikk med underskudd, kontantbeholdning mer enn halvert
Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for 40 RUE NOTRE DAME DES VICTOIRES AS. Årsresultat +6.59m NOK → -22.8k NOK. Egenkapital 259.0k NOK → 236.4k NOK.
Svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2021 med 2020 for 40 RUE NOTRE DAME DES VICTOIRES AS. Årsresultat +315.60m NOK → +6.59m NOK. Egenkapital 3.47m NOK → 259.0k NOK.
Tilbake til overskudd
Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for 40 RUE NOTRE DAME DES VICTOIRES AS. Årsresultat -117.0k NOK → +315.60m NOK. Egenkapital 1.88m NOK → 3.47m NOK.
Nok et underskuddsår
Sammenligning av årsregnskap 2019 med 2018 for 40 RUE NOTRE DAME DES VICTOIRES AS. Egenkapital 1.99m NOK → 1.88m NOK.
Kontantbeholdning mer enn halvert
Sammenligning av årsregnskap 2018 med 2017 for 40 RUE NOTRE DAME DES VICTOIRES AS. Egenkapital 2.02m NOK → 1.99m NOK.
Kontantbeholdning mer enn halvert
Sammenligning av årsregnskap 2017 med 2016 for 40 RUE NOTRE DAME DES VICTOIRES AS. Egenkapital 51.53m NOK → 2.02m NOK.
Blandede bevegelser i regnskapet
Sammenligning av årsregnskap 2016 med 2015 for 40 RUE NOTRE DAME DES VICTOIRES AS. Driftsinntekter 12.76m NOK → 13.33m NOK (+4.5%). Egenkapital 50.02m NOK →…
Økte 8% i driftsinntekter
Sammenligning av årsregnskap 2015 med 2014 for 40 RUE NOTRE DAME DES VICTOIRES AS. Driftsinntekter 11.79m NOK → 12.76m NOK (+8.2%). Egenkapital 50.03m NOK →…
Økte 108564% i driftsinntekter
Sammenligning av årsregnskap 2014 med 2013 for 40 RUE NOTRE DAME DES VICTOIRES AS. Driftsinntekter 10.8k NOK → 11.79m NOK (+108564.4%). Egenkapital 50.0k…
Økte 7% i driftsinntekter, gikk med underskudd
Sammenligning av årsregnskap 2013 med 2012 for 40 RUE NOTRE DAME DES VICTOIRES AS. Driftsinntekter 10.1k NOK → 10.8k NOK (+7.1%). Årsresultat +4 418 NOK →…
Et stabilt år i regnskapstallene
Sammenligning av årsregnskap 2012 med 2011 for 40 RUE NOTRE DAME DES VICTOIRES AS. Driftsinntekter 10.4k NOK → 10.1k NOK (-2.6%). Årsresultat +15 NOK → +4…
Et stabilt år i regnskapstallene
Sammenligning av årsregnskap 2011 med 2010 for 40 RUE NOTRE DAME DES VICTOIRES AS. Driftsinntekter 10.2k NOK → 10.4k NOK (+1.4%). Årsresultat +9 NOK → +15…
Falt 18% i driftsinntekter
Sammenligning av årsregnskap 2010 med 2009 for 40 RUE NOTRE DAME DES VICTOIRES AS. Driftsinntekter 12.6k NOK → 10.2k NOK (-18.4%). Årsresultat +46 NOK → +9…
Økte 15% i driftsinntekter
Sammenligning av årsregnskap 2009 med 2008 for 40 RUE NOTRE DAME DES VICTOIRES AS. Driftsinntekter 10.9k NOK → 12.6k NOK (+15.4%). Årsresultat +3 606 NOK →…
Økte 11% i driftsinntekter
Sammenligning av årsregnskap 2008 med 2007 for 40 RUE NOTRE DAME DES VICTOIRES AS. Driftsinntekter 9 822 NOK → 10.9k NOK (+10.8%). Årsresultat +26 NOK → +3…
Økte 5% i driftsinntekter
Sammenligning av årsregnskap 2007 med 2006 for 40 RUE NOTRE DAME DES VICTOIRES AS. Driftsinntekter 9 337 NOK → 9 822 NOK (+5.2%). Årsresultat +12 NOK → +26…
Et stabilt år i regnskapstallene
Sammenligning av årsregnskap 2006 med 2005 for 40 RUE NOTRE DAME DES VICTOIRES AS. Driftsinntekter 8 902 NOK → 9 337 NOK (+4.9%). Årsresultat +11 NOK → +12…
Et stabilt år i regnskapstallene
Sammenligning av årsregnskap 2005 med 2004 for 40 RUE NOTRE DAME DES VICTOIRES AS. Driftsinntekter 8 836 NOK → 8 902 NOK (+0.7%). Årsresultat +10 NOK → +11…
Økte 11% i driftsinntekter
Sammenligning av årsregnskap 2004 med 2003 for 40 RUE NOTRE DAME DES VICTOIRES AS. Driftsinntekter 7 973 NOK → 8 836 NOK (+10.8%). Årsresultat +57 NOK → +10…
Et stabilt år i regnskapstallene
Sammenligning av årsregnskap 2003 med 2002 for 40 RUE NOTRE DAME DES VICTOIRES AS. Driftsinntekter 7 595 NOK → 7 973 NOK (+5.0%). Årsresultat +134 NOK → +57…
Et stabilt år i regnskapstallene
Sammenligning av årsregnskap 2002 med 2001 for 40 RUE NOTRE DAME DES VICTOIRES AS. Driftsinntekter 7 583 NOK → 7 595 NOK (+0.2%). Årsresultat 0 NOK → +134…
Et stabilt år i regnskapstallene
Sammenligning av årsregnskap 2001 med 2000 for 40 RUE NOTRE DAME DES VICTOIRES AS. Årsresultat +1 NOK → 0 NOK.
Første publiserte regnskap
Første år i den publiserte serien for 40 RUE NOTRE DAME DES VICTOIRES AS (2000). Ingen sammenligning med foregående år i dette datasettet.