År-til-år-artikler
42 CONSULTING AS
8 søkbare sammenligninger av påfølgende årsregnskap.
Full selskapsanalyse · Org.nr 920 640 818
Falt 17% i driftsinntekter, gikk med underskudd
Sammenligning av årsregnskap 2025 med 2024 for 42 CONSULTING AS. Driftsinntekter 2.73m NOK → 2.25m NOK (-17.4%). Årsresultat +333.3k NOK → -131.4k NOK.…
Svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for 42 CONSULTING AS. Driftsinntekter 2.63m NOK → 2.73m NOK (+3.6%). Årsresultat +499.5k NOK → +333.3k NOK.…
Økte 16% i driftsinntekter, sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2023 med 2022 for 42 CONSULTING AS. Driftsinntekter 2.26m NOK → 2.63m NOK (+16.4%). Årsresultat +362.2k NOK → +499.5k NOK.…
Sterkere resultat, ny eierkapital
Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for 42 CONSULTING AS. Driftsinntekter 2.32m NOK → 2.26m NOK (-2.6%). Årsresultat +163.7k NOK → +362.2k NOK.…
Økte 6% i driftsinntekter, svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2021 med 2020 for 42 CONSULTING AS. Driftsinntekter 2.18m NOK → 2.32m NOK (+6.3%). Årsresultat +260.2k NOK → +163.7k NOK.…
Falt 7% i driftsinntekter, svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for 42 CONSULTING AS. Driftsinntekter 2.35m NOK → 2.18m NOK (-7.2%). Årsresultat +985.7k NOK → +260.2k NOK.
Økte 57% i driftsinntekter, kontantbeholdning mer enn halvert
Sammenligning av årsregnskap 2019 med 2018 for 42 CONSULTING AS. Driftsinntekter 1.50m NOK → 2.35m NOK (+56.7%).
Første publiserte regnskap
Første år i den publiserte serien for 42 CONSULTING AS (2018). Ingen sammenligning med foregående år i dette datasettet.