År-til-år-artikler
4SIGHT AS
8 søkbare sammenligninger av påfølgende årsregnskap.
Full selskapsanalyse · Org.nr 921 862 229
Økte 85% i driftsinntekter
Sammenligning av årsregnskap 2025 med 2024 for 4SIGHT AS. Driftsinntekter 9.34m NOK → 17.31m NOK (+85.4%). Årsresultat +399.9k NOK → +331.4k NOK.…
Økte 29% i driftsinntekter, sterkere resultat, kontantbeholdning mer enn halvert
Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for 4SIGHT AS. Driftsinntekter 7.27m NOK → 9.34m NOK (+28.5%). Årsresultat +262.0k NOK → +399.9k NOK. Egenkapital…
Falt 11% i driftsinntekter, sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2023 med 2022 for 4SIGHT AS. Driftsinntekter 8.21m NOK → 7.27m NOK (-11.5%). Årsresultat +42.0k NOK → +262.0k NOK. Egenkapital…
Økte 48% i driftsinntekter, svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for 4SIGHT AS. Driftsinntekter 5.56m NOK → 8.21m NOK (+47.8%). Årsresultat +565.0k NOK → +42.0k NOK. Egenkapital…
Økte 107826% i driftsinntekter, kontantbeholdning mer enn halvert, ny eierkapital
Sammenligning av årsregnskap 2021 med 2020 for 4SIGHT AS. Driftsinntekter 5 148 NOK → 5.56m NOK (+107825.6%). Årsresultat +532.2k NOK → +565.0k NOK.…
Økte 518% i driftsinntekter, tilbake til overskudd
Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for 4SIGHT AS. Driftsinntekter 833 NOK → 5 148 NOK (+518.0%). Årsresultat -2 573 NOK → +532.2k NOK. Egenkapital…
Nok et underskuddsår
Sammenligning av årsregnskap 2019 med 2018 for 4SIGHT AS. Egenkapital 24.4k NOK → 21.9k NOK.
Første publiserte regnskap
Første år i den publiserte serien for 4SIGHT AS (2018). Ingen sammenligning med foregående år i dette datasettet.