År-til-år-artikler
56 INVEST AS
9 søkbare sammenligninger av påfølgende årsregnskap.
Full selskapsanalyse · Org.nr 920 143 393
Sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2025 med 2024 for 56 INVEST AS. Årsresultat +1.57m NOK → +4.13m NOK. Egenkapital 2.74m NOK → 2.87m NOK.
Tilbake til overskudd, kontantbeholdning mer enn halvert
Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for 56 INVEST AS. Årsresultat -41.4k NOK → +1.57m NOK. Egenkapital 1.17m NOK → 2.74m NOK.
Svakere resultat, ny eierkapital
Sammenligning av årsregnskap 2023 med 2022 for 56 INVEST AS. Årsresultat -12.2k NOK → -41.4k NOK. Egenkapital 590.9k NOK → 1.17m NOK.
Gikk med underskudd
Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for 56 INVEST AS. Årsresultat +197.8k NOK → -12.2k NOK. Egenkapital 603.1k NOK → 590.9k NOK.
Sterkere resultat, kontantbeholdning mer enn halvert
Sammenligning av årsregnskap 2021 med 2020 for 56 INVEST AS. Årsresultat +128.8k NOK → +197.8k NOK. Egenkapital 405.3k NOK → 603.1k NOK.
Et stabilt år i regnskapstallene
Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for 56 INVEST AS. Årsresultat +129.0k NOK → +128.8k NOK. Egenkapital 276.5k NOK → 405.3k NOK.
Et stabilt år i regnskapstallene
Sammenligning av årsregnskap 2019 med 2018 for 56 INVEST AS. Årsresultat +128.9k NOK → +129.0k NOK. Egenkapital 4.15m NOK → 276.5k NOK.
Et stabilt år i regnskapstallene
Sammenligning av årsregnskap 2018 med 2017 for 56 INVEST AS. Egenkapital 18.6k NOK → 4.15m NOK.
Første publiserte regnskap
Første år i den publiserte serien for 56 INVEST AS (2017). Ingen sammenligning med foregående år i dette datasettet.