Org.nr 833 273 612 2024 → 2025 År-til-år-analyse

64 GRADER NORD AS: årsregnskap 2025 vs 2024

Falt 34% i driftsinntekter, sterkere resultat

godkjent 2026-04-21; register 2026-05-09; journalnr 2026 428174

Full selskapsanalyse · Alle årssammenligninger

Hva endret seg

Sammenligning av årsregnskap 2025 med 2024 for 64 GRADER NORD AS. Driftsinntekter 524.1k NOK → 344.9k NOK (-34.2%). Årsresultat +16.1k NOK → +3.11m NOK. Egenkapital 40.3k NOK → 3.15m NOK.

På den positive siden: driftsresultatet ble bedre; årsresultatet ble bedre; egenkapitalen ble styrket. Press inkluderte: driftsinntektene falt; varekostnad endret.

Netto positivt år i de publiserte tallene.

Nøkkeltall

Driftsinntekter
524.1k NOK 344.9k NOK
-34.2%
Driftsresultat
+19.0k NOK +142.7k NOK
+652.3%
Årsresultat
+16.1k NOK +3.11m NOK
+19258.7%
Egenkapital
40.3k NOK 3.15m NOK
+7721.9%
Bankinnskudd
169.4k NOK 373.5k NOK
+120.4%
Sum eiendeler
544.6k NOK 456.1k NOK
-16.3%

Det som ble bedre

  • ↑

    Driftsresultatet ble bedre

    Driftsresultat +19.0k NOK → +142.7k NOK (driftsmargin 3.6% → 41.4%). Beregnet

  • ↑

    Årsresultatet ble bedre

    Årsresultat +16.1k NOK → +3.11m NOK (resultatmargin 3.1% → 901.9%). Beregnet

  • ↑

    Egenkapitalen ble styrket

    Bokført egenkapital 40.3k NOK → 3.15m NOK (egenkapitalandel 7.4% → 690.9%). Beregnet

  • ↑

    Kontantbeholdningen økte

    Bankinnskudd 169.4k NOK → 373.5k NOK (+120.4% år/år). Beregnet

Det som ble svakere

  • ↓

    Driftsinntektene falt

    Driftsinntekter gikk fra 524.1k NOK til 344.9k NOK (-34.2% år/år). Beregnet

  • ↓

    Varekostnad endret

    COGS / varekostnad 413.7k NOK → 716.7k NOK (+73.3% år/år). Beregnet