7 STEEL SERVICE NORWAY AS

26 søkbare sammenligninger av påfølgende årsregnskap.

Full selskapsanalyse · Org.nr 980 345 106

Økte 10% i driftsinntekter, sterkere resultat

2024 → 2025

Sammenligning av årsregnskap 2025 med 2024 for 7 STEEL SERVICE NORWAY AS. Driftsinntekter 1.16bn NOK → 1.28bn NOK (+10.1%). Årsresultat -37.17m NOK →…

Falt 8% i driftsinntekter, sterkere resultat

2023 → 2024

Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for 7 STEEL SERVICE NORWAY AS. Driftsinntekter 1.27bn NOK → 1.16bn NOK (-8.5%). Årsresultat -73.68m NOK → -37.17m…

Falt 22% i driftsinntekter, gikk med underskudd

2022 → 2023

Sammenligning av årsregnskap 2023 med 2022 for 7 STEEL SERVICE NORWAY AS. Driftsinntekter 1.64bn NOK → 1.27bn NOK (-22.4%). Årsresultat +3.31m NOK → -73.68m…

Økte 146335% i driftsinntekter, svakere resultat

2021 → 2022

Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for 7 STEEL SERVICE NORWAY AS. Driftsinntekter 1.12m NOK → 1.64bn NOK (+146335.4%). Årsresultat +27.58m NOK →…

Falt 100% i driftsinntekter, tilbake til overskudd

2020 → 2021

Sammenligning av årsregnskap 2021 med 2020 for 7 STEEL SERVICE NORWAY AS. Driftsinntekter 814.55m NOK → 1.12m NOK (-99.9%). Årsresultat -22.34m NOK →…

Økte 93671% i driftsinntekter, svakere resultat

2019 → 2020

Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for 7 STEEL SERVICE NORWAY AS. Driftsinntekter 868.7k NOK → 814.55m NOK (+93670.9%). Årsresultat -12.93m NOK →…

Nok et underskuddsår

2018 → 2019

Sammenligning av årsregnskap 2019 med 2018 for 7 STEEL SERVICE NORWAY AS. Driftsinntekter 863.3k NOK → 868.7k NOK (+0.6%). Egenkapital 75.16m NOK → 83.22m NOK.

Økte 21% i driftsinntekter

2017 → 2018

Sammenligning av årsregnskap 2018 med 2017 for 7 STEEL SERVICE NORWAY AS. Driftsinntekter 711.3k NOK → 863.3k NOK (+21.4%). Egenkapital 7.89m NOK → 75.16m NOK.

Økte 6% i driftsinntekter

2016 → 2017

Sammenligning av årsregnskap 2017 med 2016 for 7 STEEL SERVICE NORWAY AS. Driftsinntekter 672.7k NOK → 711.3k NOK (+5.7%). Egenkapital 28.74m NOK → 7.89m NOK.

Falt 100% i driftsinntekter

2015 → 2016

Sammenligning av årsregnskap 2016 med 2015 for 7 STEEL SERVICE NORWAY AS. Driftsinntekter 601.23m NOK → 672.7k NOK (-99.9%). Egenkapital 25.90m NOK → 28.74m…

Blandede bevegelser i regnskapet

2014 → 2015

Sammenligning av årsregnskap 2015 med 2014 for 7 STEEL SERVICE NORWAY AS. Driftsinntekter 622.12m NOK → 601.23m NOK (-3.4%). Egenkapital 23.05m NOK → 25.90m…

Falt 8% i driftsinntekter

2013 → 2014

Sammenligning av årsregnskap 2014 med 2013 for 7 STEEL SERVICE NORWAY AS. Driftsinntekter 677.08m NOK → 622.12m NOK (-8.1%). Egenkapital 49.18m NOK → 23.05m…

Blandede bevegelser i regnskapet

2012 → 2013

Sammenligning av årsregnskap 2013 med 2012 for 7 STEEL SERVICE NORWAY AS. Driftsinntekter 691.15m NOK → 677.08m NOK (-2.0%). Egenkapital 72.19m NOK → 49.18m…

Falt 6% i driftsinntekter

2011 → 2012

Sammenligning av årsregnskap 2012 med 2011 for 7 STEEL SERVICE NORWAY AS. Driftsinntekter 738.81m NOK → 691.15m NOK (-6.5%). Egenkapital 87.45m NOK → 72.19m…

Økte 20% i driftsinntekter, tilbake til overskudd, kontantbeholdning mer enn halvert

2010 → 2011

Sammenligning av årsregnskap 2011 med 2010 for 7 STEEL SERVICE NORWAY AS. Driftsinntekter 617.18m NOK → 738.81m NOK (+19.7%). Årsresultat -16.06m NOK →…

Økte 20% i driftsinntekter, sterkere resultat

2009 → 2010

Sammenligning av årsregnskap 2010 med 2009 for 7 STEEL SERVICE NORWAY AS. Driftsinntekter 515.34m NOK → 617.18m NOK (+19.8%). Årsresultat -21.08m NOK →…

Gikk med underskudd

2008 → 2009

Sammenligning av årsregnskap 2009 med 2008 for 7 STEEL SERVICE NORWAY AS. Driftsinntekter 516.80m NOK → 515.34m NOK (-0.3%). Årsresultat +41.72m NOK →…

Et stabilt år i regnskapstallene

2007 → 2008

Sammenligning av årsregnskap 2008 med 2007 for 7 STEEL SERVICE NORWAY AS. Driftsinntekter 523.19m NOK → 516.80m NOK (-1.2%). Egenkapital 137.25m NOK →…

Falt 32% i driftsinntekter

2006 → 2007

Sammenligning av årsregnskap 2007 med 2006 for 7 STEEL SERVICE NORWAY AS. Driftsinntekter 768.26m NOK → 523.19m NOK (-31.9%). Egenkapital 228.92m NOK →…

Økte 16% i driftsinntekter

2005 → 2006

Sammenligning av årsregnskap 2006 med 2005 for 7 STEEL SERVICE NORWAY AS. Driftsinntekter 663.26m NOK → 768.26m NOK (+15.8%). Egenkapital 156.87m NOK →…

Økte 10% i driftsinntekter

2004 → 2005

Sammenligning av årsregnskap 2005 med 2004 for 7 STEEL SERVICE NORWAY AS. Driftsinntekter 603.22m NOK → 663.26m NOK (+10.0%). Egenkapital 125.28m NOK →…

Økte 56% i driftsinntekter

2003 → 2004

Sammenligning av årsregnskap 2004 med 2003 for 7 STEEL SERVICE NORWAY AS. Driftsinntekter 386.22m NOK → 603.22m NOK (+56.2%). Egenkapital 71.25m NOK →…

Blandede bevegelser i regnskapet

2002 → 2003

Sammenligning av årsregnskap 2003 med 2002 for 7 STEEL SERVICE NORWAY AS. Driftsinntekter 388.94m NOK → 386.22m NOK (-0.7%). Egenkapital 71.93m NOK → 71.25m…

Blandede bevegelser i regnskapet

2001 → 2002

Sammenligning av årsregnskap 2002 med 2001 for 7 STEEL SERVICE NORWAY AS. Driftsinntekter 380.15m NOK → 388.94m NOK (+2.3%). Egenkapital 74.91m NOK → 71.93m…

Økte 14531631% i driftsinntekter

1999 → 2001

Sammenligning av årsregnskap 2001 med 1999 for 7 STEEL SERVICE NORWAY AS. Driftsinntekter 2 616 NOK → 380.15m NOK (+14531631.2%).

Første publiserte regnskap

Første år · 1999

Første år i den publiserte serien for 7 STEEL SERVICE NORWAY AS (1999). Ingen sammenligning med foregående år i dette datasettet.