70-30 HOLDING AS

9 søkbare sammenligninger av påfølgende årsregnskap.

Full selskapsanalyse · Org.nr 918 572 805

Økte 15% i driftsinntekter, svakere resultat

2024 → 2025

Sammenligning av årsregnskap 2025 med 2024 for 70-30 HOLDING AS. Driftsinntekter 3.48m NOK → 4.02m NOK (+15.5%). Årsresultat +2.49m NOK → +90.2k NOK.…

Falt 31% i driftsinntekter, sterkere resultat, kontantbeholdning mer enn halvert

2023 → 2024

Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for 70-30 HOLDING AS. Driftsinntekter 5.06m NOK → 3.48m NOK (-31.2%). Årsresultat +1.84m NOK → +2.49m NOK.…

Økte 764% i driftsinntekter, svakere resultat

2022 → 2023

Sammenligning av årsregnskap 2023 med 2022 for 70-30 HOLDING AS. Driftsinntekter 585.8k NOK → 5.06m NOK (+764.1%). Årsresultat +4.02m NOK → +1.84m NOK.…

Økte 84% i driftsinntekter, sterkere resultat

2021 → 2022

Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for 70-30 HOLDING AS. Driftsinntekter 317.7k NOK → 585.8k NOK (+84.4%). Årsresultat +35.1k NOK → +4.02m NOK.…

Økte 8% i driftsinntekter, svakere resultat, kontantbeholdning mer enn halvert

2020 → 2021

Sammenligning av årsregnskap 2021 med 2020 for 70-30 HOLDING AS. Driftsinntekter 295.5k NOK → 317.7k NOK (+7.5%). Årsresultat +782.3k NOK → +35.1k NOK.…

Økte 18% i driftsinntekter, sterkere resultat

2019 → 2020

Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for 70-30 HOLDING AS. Driftsinntekter 250.0k NOK → 295.5k NOK (+18.2%). Årsresultat +348.0k NOK → +782.3k NOK.…

Sterkere resultat

2018 → 2019

Sammenligning av årsregnskap 2019 med 2018 for 70-30 HOLDING AS. Driftsinntekter 0 NOK → 250.0k NOK. Årsresultat +4 NOK → +348.0k NOK. Egenkapital 4.56m NOK…

Tilbake til overskudd

2017 → 2018

Sammenligning av årsregnskap 2018 med 2017 for 70-30 HOLDING AS. Årsresultat -10.9k NOK → +4 NOK. Egenkapital 19.1k NOK → 4.56m NOK.

Første publiserte regnskap

Første år · 2017

Første år i den publiserte serien for 70-30 HOLDING AS (2017). Ingen sammenligning med foregående år i dette datasettet.