Org.nr 930 524 476 2023 → 2024 År-til-år-analyse

74 CELLER AS: årsregnskap 2024 vs 2023

Økte 54910% i driftsinntekter, tilbake til overskudd

register 2025-08-06; journalnr 2025 714160

Full selskapsanalyse · Alle årssammenligninger

Hva endret seg

Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for 74 CELLER AS. Driftsinntekter 12.7k NOK → 7.00m NOK (+54909.8%). Årsresultat -605 NOK → +1 034 NOK. Egenkapital 29.4k NOK → 30.4k NOK.

På den positive siden: driftsinntektene økte; driftsresultatet ble bedre; gikk i pluss.

Også verdt å følge med på: varekostnad endret. Alle tall er hentet fra de publiserte årsregnskapene for 74 CELLER AS.

Nøkkeltall

Driftsinntekter
12.7k NOK 7.00m NOK
+54909.8%
Driftsresultat
+605 NOK +803 NOK
+32.7%
Årsresultat
-605 NOK +1 034 NOK
+270.9%
Egenkapital
29.4k NOK 30.4k NOK
+3.5%
Bankinnskudd
1 056 NOK 275.7k NOK
+26010.9%
Sum eiendeler
9.61m NOK 835.2k NOK
-91.3%

Det som ble bedre

  • ↑

    Driftsinntektene økte

    Driftsinntekter gikk fra 12.7k NOK til 7.00m NOK (+54909.8% år/år). Beregnet

  • ↑

    Driftsresultatet ble bedre

    Driftsresultat +605 NOK → +803 NOK (driftsmargin 4.8% → 0.0%). Beregnet

  • ↑

    Gikk i pluss

    Årsresultatet snudde fra underskudd på 605 NOK til overskudd på 1 034 NOK. Beregnet

  • ↑

    Egenkapitalen ble styrket

    Bokført egenkapital 29.4k NOK → 30.4k NOK (egenkapitalandel 0.3% → 3.6%). Beregnet

  • ↑

    Kontantbeholdningen økte

    Bankinnskudd 1 056 NOK → 275.7k NOK (+26010.9% år/år). Beregnet

Verdt å merke seg

  • ·

    Varekostnad endret

    COGS / varekostnad 12.7k NOK → 7.00m NOK (+54909.8% år/år). Beregnet