År-til-år-artikler
A RENHOLD OG VASK AS
9 søkbare sammenligninger av påfølgende årsregnskap.
Full selskapsanalyse · Org.nr 920 626 165
Økte 6% i driftsinntekter, svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2025 med 2024 for A RENHOLD OG VASK AS. Driftsinntekter 8.69m NOK → 9.20m NOK (+5.9%). Årsresultat +499.3k NOK → +340.4k NOK.…
Økte 28% i driftsinntekter, tilbake til overskudd
Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for A RENHOLD OG VASK AS. Driftsinntekter 6.81m NOK → 8.69m NOK (+27.6%). Årsresultat -124.8k NOK → +499.3k NOK.…
Økte 23% i driftsinntekter
Sammenligning av årsregnskap 2023 med 2022 for A RENHOLD OG VASK AS. Driftsinntekter 5.54m NOK → 6.81m NOK (+23.0%). Årsresultat -151.8k NOK → -124.8k NOK.…
Gikk med underskudd, ny eierkapital
Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for A RENHOLD OG VASK AS. Driftsinntekter 5.56m NOK → 5.54m NOK (-0.4%). Årsresultat +413.3k NOK → -151.8k NOK.…
Økte 12% i driftsinntekter, sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2021 med 2020 for A RENHOLD OG VASK AS. Driftsinntekter 4.95m NOK → 5.56m NOK (+12.3%). Årsresultat +317.9k NOK → +413.3k NOK.…
Falt 6% i driftsinntekter, svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for A RENHOLD OG VASK AS. Driftsinntekter 5.26m NOK → 4.95m NOK (-5.9%). Årsresultat +620.0k NOK → +317.9k NOK.…
Økte 322166% i driftsinntekter, sterkere resultat, kontantbeholdning mer enn halvert
Sammenligning av årsregnskap 2019 med 2018 for A RENHOLD OG VASK AS. Driftsinntekter 1 632 NOK → 5.26m NOK (+322166.1%). Årsresultat +54.1k NOK → +620.0k…
Økte 91% i driftsinntekter, sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2018 med 2017 for A RENHOLD OG VASK AS. Driftsinntekter 854 NOK → 1 632 NOK (+91.1%). Årsresultat 0 NOK → +54.1k NOK.
Første publiserte regnskap
Første år i den publiserte serien for A RENHOLD OG VASK AS (2017). Ingen sammenligning med foregående år i dette datasettet.