Org.nr 934 571 819 2019 → 2020 År-til-år-analyse

A/S Gabelsgate 40: årsregnskap 2020 vs 2019

Økte 102707% i driftsinntekter, svakere resultat

register 2021-09-23; journalnr 2021 790303

Full selskapsanalyse · Alle årssammenligninger

Hva endret seg

Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for A/S Gabelsgate 40. Driftsinntekter 552 NOK → 567.5k NOK (+102706.5%). Årsresultat +101.3k NOK → +78.4k NOK.

På den positive siden: driftsinntektene økte; kontantbeholdningen økte. Press inkluderte: driftsresultatet ble svakere; årsresultatet ble svakere.

Blandet år — både forbedringer og press.

Nøkkeltall

Driftsinntekter
552 NOK 567.5k NOK
+102706.5%
Driftsresultat
+128.5k NOK +99.9k NOK
-22.3%
Årsresultat
+101.3k NOK +78.4k NOK
-22.6%
Bankinnskudd
128.1k NOK 182.1k NOK
+42.1%
Sum eiendeler
2.42m NOK 2.46m NOK
+1.4%

Det som ble bedre

  • ↑

    Driftsinntektene økte

    Driftsinntekter gikk fra 552 NOK til 567.5k NOK (+102706.5% år/år). Beregnet

  • ↑

    Kontantbeholdningen økte

    Bankinnskudd 128.1k NOK → 182.1k NOK (+42.1% år/år). Beregnet

Det som ble svakere

  • ↓

    Driftsresultatet ble svakere

    Driftsresultat +128.5k NOK → +99.9k NOK (driftsmargin 23278.3% → 17.6%). Beregnet

  • ↓

    Årsresultatet ble svakere

    Årsresultat +101.3k NOK → +78.4k NOK (resultatmargin 18352.5% → 13.8%). Beregnet