År-til-år-artikler
A1-3 FESTNINGSALLMENNINGEN AS
14 søkbare sammenligninger av påfølgende årsregnskap.
Full selskapsanalyse · Org.nr 999 215 319
Økte 13% i driftsinntekter
Sammenligning av årsregnskap 2025 med 2024 for A1-3 FESTNINGSALLMENNINGEN AS. Driftsinntekter 7.21m NOK → 8.17m NOK (+13.4%). Årsresultat +6.72m NOK →…
Økte 5% i driftsinntekter
Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for A1-3 FESTNINGSALLMENNINGEN AS. Driftsinntekter 6.84m NOK → 7.21m NOK (+5.3%). Årsresultat +6.20m NOK → +6.72m…
Falt 80% i driftsinntekter, svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2023 med 2022 for A1-3 FESTNINGSALLMENNINGEN AS. Driftsinntekter 33.90m NOK → 6.84m NOK (-79.8%). Årsresultat +29.42m NOK →…
Økte 1424% i driftsinntekter, sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for A1-3 FESTNINGSALLMENNINGEN AS. Driftsinntekter 2.23m NOK → 33.90m NOK (+1423.7%). Årsresultat +908.4k NOK →…
Økte 383% i driftsinntekter, sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2021 med 2020 for A1-3 FESTNINGSALLMENNINGEN AS. Driftsinntekter 460.8k NOK → 2.23m NOK (+382.9%). Årsresultat +352.2k NOK →…
Falt 46% i driftsinntekter
Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for A1-3 FESTNINGSALLMENNINGEN AS. Driftsinntekter 852.3k NOK → 460.8k NOK (-45.9%). Årsresultat +336.0k NOK →…
Svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2019 med 2018 for A1-3 FESTNINGSALLMENNINGEN AS. Driftsinntekter 824.4k NOK → 852.3k NOK (+3.4%). Årsresultat +426.9k NOK →…
Et stabilt år i regnskapstallene
Sammenligning av årsregnskap 2018 med 2017 for A1-3 FESTNINGSALLMENNINGEN AS. Driftsinntekter 814.6k NOK → 824.4k NOK (+1.2%). Årsresultat +433.2k NOK →…
Økte 2975% i driftsinntekter, svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2017 med 2016 for A1-3 FESTNINGSALLMENNINGEN AS. Driftsinntekter 26.5k NOK → 814.6k NOK (+2974.5%). Årsresultat +713.1k NOK →…
Falt 95% i driftsinntekter, sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2016 med 2015 for A1-3 FESTNINGSALLMENNINGEN AS. Driftsinntekter 526.1k NOK → 26.5k NOK (-95.0%). Årsresultat +196.9k NOK →…
Et stabilt år i regnskapstallene
Sammenligning av årsregnskap 2015 med 2014 for A1-3 FESTNINGSALLMENNINGEN AS. Egenkapital 21.52m NOK → 25.17m NOK.
Blandede bevegelser i regnskapet
Sammenligning av årsregnskap 2014 med 2013 for A1-3 FESTNINGSALLMENNINGEN AS. Egenkapital 21.36m NOK → 21.52m NOK.
Ny eierkapital
Sammenligning av årsregnskap 2013 med 2012 for A1-3 FESTNINGSALLMENNINGEN AS. Egenkapital 19.28m NOK → 21.36m NOK.
Første publiserte regnskap
Første år i den publiserte serien for A1-3 FESTNINGSALLMENNINGEN AS (2012). Ingen sammenligning med foregående år i dette datasettet.