A1 TANNLEGEN KIRKEDAM AS

30 søkbare sammenligninger av påfølgende årsregnskap.

Full selskapsanalyse · Org.nr 978 634 435

Økte 80% i driftsinntekter

2024 → 2025

Sammenligning av årsregnskap 2025 med 2024 for A1 TANNLEGEN KIRKEDAM AS. Driftsinntekter 1.93m NOK → 3.48m NOK (+79.9%). Årsresultat +418.8k NOK → +393.2k…

Økte 47% i driftsinntekter, sterkere resultat

2023 → 2024

Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for A1 TANNLEGEN KIRKEDAM AS. Driftsinntekter 1.32m NOK → 1.93m NOK (+47.0%). Årsresultat +115.1k NOK → +418.8k…

Falt 50% i driftsinntekter, svakere resultat

2022 → 2023

Sammenligning av årsregnskap 2023 med 2022 for A1 TANNLEGEN KIRKEDAM AS. Driftsinntekter 2.61m NOK → 1.32m NOK (-49.5%). Årsresultat +13.02m NOK → +115.1k…

Falt 41% i driftsinntekter, sterkere resultat

2021 → 2022

Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for A1 TANNLEGEN KIRKEDAM AS. Driftsinntekter 4.43m NOK → 2.61m NOK (-41.0%). Årsresultat +985.9k NOK → +13.02m…

Økte 64% i driftsinntekter, sterkere resultat

2020 → 2021

Sammenligning av årsregnskap 2021 med 2020 for A1 TANNLEGEN KIRKEDAM AS. Driftsinntekter 2.70m NOK → 4.43m NOK (+63.8%). Årsresultat +113.8k NOK → +985.9k…

Falt 29% i driftsinntekter, svakere resultat

2019 → 2020

Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for A1 TANNLEGEN KIRKEDAM AS. Driftsinntekter 3.82m NOK → 2.70m NOK (-29.3%). Årsresultat +217.2k NOK → +113.8k NOK.

Økte 44% i driftsinntekter, tilbake til overskudd, kontantbeholdning mer enn halvert

2018 → 2019

Sammenligning av årsregnskap 2019 med 2018 for A1 TANNLEGEN KIRKEDAM AS. Driftsinntekter 2.66m NOK → 3.82m NOK (+43.7%). Årsresultat -35.5k NOK → +217.2k NOK.

Falt 21% i driftsinntekter, gikk med underskudd

2017 → 2018

Sammenligning av årsregnskap 2018 med 2017 for A1 TANNLEGEN KIRKEDAM AS. Driftsinntekter 3.35m NOK → 2.66m NOK (-20.6%). Årsresultat +243.7k NOK → -35.5k NOK.

Et stabilt år i regnskapstallene

2016 → 2017

Sammenligning av årsregnskap 2017 med 2016 for A1 TANNLEGEN KIRKEDAM AS. Driftsinntekter 3.26m NOK → 3.35m NOK (+2.9%). Årsresultat +252.7k NOK → +243.7k…

Økte 17% i driftsinntekter, tilbake til overskudd

2015 → 2016

Sammenligning av årsregnskap 2016 med 2015 for A1 TANNLEGEN KIRKEDAM AS. Driftsinntekter 2.78m NOK → 3.26m NOK (+17.2%). Årsresultat -120.3k NOK → +252.7k…

Økte 11% i driftsinntekter

2014 → 2015

Sammenligning av årsregnskap 2015 med 2014 for A1 TANNLEGEN KIRKEDAM AS. Driftsinntekter 2.49m NOK → 2.78m NOK (+11.5%). Egenkapital 1.20m NOK → 882.3k NOK.

Falt 13% i driftsinntekter

2013 → 2014

Sammenligning av årsregnskap 2014 med 2013 for A1 TANNLEGEN KIRKEDAM AS. Driftsinntekter 2.88m NOK → 2.49m NOK (-13.4%). Egenkapital 1.77m NOK → 1.20m NOK.

Falt 9% i driftsinntekter

2012 → 2013

Sammenligning av årsregnskap 2013 med 2012 for A1 TANNLEGEN KIRKEDAM AS. Driftsinntekter 3.16m NOK → 2.88m NOK (-8.9%). Egenkapital 2.24m NOK → 1.77m NOK.

Falt 47% i driftsinntekter

2011 → 2012

Sammenligning av årsregnskap 2012 med 2011 for A1 TANNLEGEN KIRKEDAM AS. Driftsinntekter 5.93m NOK → 3.16m NOK (-46.7%). Egenkapital 748.3k NOK → 2.24m NOK.

Økte 31% i driftsinntekter, sterkere resultat

2010 → 2011

Sammenligning av årsregnskap 2011 med 2010 for A1 TANNLEGEN KIRKEDAM AS. Driftsinntekter 4.54m NOK → 5.93m NOK (+30.8%). Årsresultat +46.5k NOK → +2.16m…

Økte 8% i driftsinntekter

2009 → 2010

Sammenligning av årsregnskap 2010 med 2009 for A1 TANNLEGEN KIRKEDAM AS. Driftsinntekter 4.19m NOK → 4.54m NOK (+8.3%). Egenkapital 742.2k NOK → 788.7k NOK.

Blandede bevegelser i regnskapet

2008 → 2009

Sammenligning av årsregnskap 2009 med 2008 for A1 TANNLEGEN KIRKEDAM AS. Driftsinntekter 4.19m NOK → 4.19m NOK (-0.0%). Egenkapital 671.1k NOK → 742.2k NOK.

Økte 27% i driftsinntekter

2007 → 2008

Sammenligning av årsregnskap 2008 med 2007 for A1 TANNLEGEN KIRKEDAM AS. Driftsinntekter 3.29m NOK → 4.19m NOK (+27.2%). Egenkapital 552.6k NOK → 671.1k NOK.

Økte 8% i driftsinntekter

2006 → 2007

Sammenligning av årsregnskap 2007 med 2006 for A1 TANNLEGEN KIRKEDAM AS. Driftsinntekter 3.05m NOK → 3.29m NOK (+7.9%). Egenkapital 448.4k NOK → 552.6k NOK.

Kontantbeholdning mer enn halvert

2005 → 2006

Sammenligning av årsregnskap 2006 med 2005 for A1 TANNLEGEN KIRKEDAM AS. Driftsinntekter 3.02m NOK → 3.05m NOK (+1.0%). Egenkapital 277.1k NOK → 448.4k NOK.

Økte 798% i driftsinntekter

2004 → 2005

Sammenligning av årsregnskap 2005 med 2004 for A1 TANNLEGEN KIRKEDAM AS. Driftsinntekter 336.6k NOK → 3.02m NOK (+797.7%). Egenkapital 147.3k NOK → 277.1k NOK.

Falt 45% i driftsinntekter

2003 → 2004

Sammenligning av årsregnskap 2004 med 2003 for A1 TANNLEGEN KIRKEDAM AS. Driftsinntekter 609.0k NOK → 336.6k NOK (-44.7%). Egenkapital 147.8k NOK → 147.3k NOK.

Blandede bevegelser i regnskapet

2002 → 2003

Sammenligning av årsregnskap 2003 med 2002 for A1 TANNLEGEN KIRKEDAM AS. Driftsinntekter 0 NOK → 609.0k NOK. Egenkapital 100.4k NOK → 147.8k NOK.

Blandede bevegelser i regnskapet

2001 → 2002

Sammenligning av årsregnskap 2002 med 2001 for A1 TANNLEGEN KIRKEDAM AS. Egenkapital 183.7k NOK → 100.4k NOK.

Blandede bevegelser i regnskapet

2000 → 2001

Sammenligning av årsregnskap 2001 med 2000 for A1 TANNLEGEN KIRKEDAM AS. Egenkapital 100.0k NOK → 183.7k NOK.

Falt 100% i driftsinntekter

1999 → 2000

Sammenligning av årsregnskap 2000 med 1999 for A1 TANNLEGEN KIRKEDAM AS. Driftsinntekter 665.7k NOK → 665 NOK (-99.9%). Egenkapital 405.7k NOK → 100.0k NOK.

Falt 53% i driftsinntekter

1998 → 1999

Sammenligning av årsregnskap 1999 med 1998 for A1 TANNLEGEN KIRKEDAM AS. Driftsinntekter 1.41m NOK → 665.7k NOK (-52.9%). Egenkapital 391.4k NOK → 405.7k NOK.

Økte 104366% i driftsinntekter

1997 → 1998

Sammenligning av årsregnskap 1998 med 1997 for A1 TANNLEGEN KIRKEDAM AS. Driftsinntekter 1 352 NOK → 1.41m NOK (+104365.7%). Egenkapital 141.7k NOK → 391.4k…

Økte 44% i driftsinntekter

1996 → 1997

Sammenligning av årsregnskap 1997 med 1996 for A1 TANNLEGEN KIRKEDAM AS. Driftsinntekter 939 NOK → 1 352 NOK (+44.0%).

Første publiserte regnskap

Første år · 1996

Første år i den publiserte serien for A1 TANNLEGEN KIRKEDAM AS (1996). Ingen sammenligning med foregående år i dette datasettet.