A2 HUDKLINIKK AS

9 søkbare sammenligninger av påfølgende årsregnskap.

Full selskapsanalyse · Org.nr 919 394 994

Falt 7% i driftsinntekter, tilbake til overskudd

2024 → 2025

Sammenligning av årsregnskap 2025 med 2024 for A2 HUDKLINIKK AS. Driftsinntekter 3.89m NOK → 3.63m NOK (-6.6%). Årsresultat -134.2k NOK → +21.9k NOK.…

Økte 25% i driftsinntekter, sterkere resultat

2023 → 2024

Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for A2 HUDKLINIKK AS. Driftsinntekter 3.10m NOK → 3.89m NOK (+25.4%). Årsresultat -310.9k NOK → -134.2k NOK.…

Økte 19% i driftsinntekter, gikk med underskudd

2022 → 2023

Sammenligning av årsregnskap 2023 med 2022 for A2 HUDKLINIKK AS. Driftsinntekter 2.61m NOK → 3.10m NOK (+18.6%). Årsresultat +64.6k NOK → -310.9k NOK.…

Svakere resultat

2021 → 2022

Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for A2 HUDKLINIKK AS. Driftsinntekter 2.59m NOK → 2.61m NOK (+0.9%). Årsresultat +192.6k NOK → +64.6k NOK.…

Falt 8% i driftsinntekter

2020 → 2021

Sammenligning av årsregnskap 2021 med 2020 for A2 HUDKLINIKK AS. Driftsinntekter 2.82m NOK → 2.59m NOK (-8.1%). Årsresultat +165.0k NOK → +192.6k NOK.…

Falt 13% i driftsinntekter, sterkere resultat

2019 → 2020

Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for A2 HUDKLINIKK AS. Driftsinntekter 3.23m NOK → 2.82m NOK (-12.7%). Årsresultat +60.8k NOK → +165.0k NOK.…

Økte 5697% i driftsinntekter

2018 → 2019

Sammenligning av årsregnskap 2019 med 2018 for A2 HUDKLINIKK AS. Driftsinntekter 55.7k NOK → 3.23m NOK (+5696.8%). Årsresultat +62.5k NOK → +60.8k NOK.…

Falt 94% i driftsinntekter, svakere resultat

2017 → 2018

Sammenligning av årsregnskap 2018 med 2017 for A2 HUDKLINIKK AS. Driftsinntekter 871.1k NOK → 55.7k NOK (-93.6%). Årsresultat +102.3k NOK → +62.5k NOK.…

Første publiserte regnskap

Første år · 2017

Første år i den publiserte serien for A2 HUDKLINIKK AS (2017). Ingen sammenligning med foregående år i dette datasettet.