AIRON AS

8 søkbare sammenligninger av påfølgende årsregnskap.

Full selskapsanalyse · Org.nr 922 945 098

Økte 31% i driftsinntekter, svakere resultat

2024 → 2025

Sammenligning av årsregnskap 2025 med 2024 for AIRON AS. Driftsinntekter 10.03m NOK → 13.14m NOK (+31.0%). Årsresultat +779.5k NOK → +173.9k NOK.…

Økte 5% i driftsinntekter, sterkere resultat, kontantbeholdning mer enn halvert

2023 → 2024

Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for AIRON AS. Driftsinntekter 9.53m NOK → 10.03m NOK (+5.2%). Årsresultat +193.6k NOK → +779.5k NOK. Egenkapital…

Økte 81% i driftsinntekter, sterkere resultat

2022 → 2023

Sammenligning av årsregnskap 2023 med 2022 for AIRON AS. Driftsinntekter 5.26m NOK → 9.53m NOK (+81.1%). Årsresultat +124.4k NOK → +193.6k NOK. Egenkapital…

Falt 17% i driftsinntekter, sterkere resultat

2021 → 2022

Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for AIRON AS. Driftsinntekter 6.33m NOK → 5.26m NOK (-16.9%). Årsresultat +51.4k NOK → +124.4k NOK. Egenkapital…

Falt 27% i driftsinntekter, svakere resultat

2020 → 2021

Sammenligning av årsregnskap 2021 med 2020 for AIRON AS. Driftsinntekter 8.66m NOK → 6.33m NOK (-26.9%). Årsresultat +340.3k NOK → +51.4k NOK. Egenkapital…

Økte 257793% i driftsinntekter

2019 → 2020

Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for AIRON AS. Driftsinntekter 3 357 NOK → 8.66m NOK (+257792.8%). Årsresultat +386.4k NOK → +340.3k NOK.…

Økte 914% i driftsinntekter

2018 → 2019

Sammenligning av årsregnskap 2019 med 2018 for AIRON AS. Driftsinntekter 331 NOK → 3 357 NOK (+914.2%). Egenkapital 0 NOK → 9.42m NOK.

Første publiserte regnskap

Første år · 2018

Første år i den publiserte serien for AIRON AS (2018). Ingen sammenligning med foregående år i dette datasettet.