År-til-år-artikler
MGINVEST AS
8 søkbare sammenligninger av påfølgende årsregnskap.
Full selskapsanalyse · Org.nr 920 223 680
Økte 284% i driftsinntekter, sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2025 med 2024 for MGINVEST AS. Driftsinntekter 4 906 NOK → 18.8k NOK (+283.9%). Årsresultat +1.18m NOK → +4.64m NOK.…
Falt 79% i driftsinntekter, kontantbeholdning mer enn halvert
Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for MGINVEST AS. Driftsinntekter 23.3k NOK → 4 906 NOK (-78.9%). Årsresultat +1.08m NOK → +1.18m NOK. Egenkapital…
Falt 90% i driftsinntekter, tilbake til overskudd
Sammenligning av årsregnskap 2023 med 2022 for MGINVEST AS. Driftsinntekter 234.3k NOK → 23.3k NOK (-90.1%). Årsresultat -116.2k NOK → +1.08m NOK.…
Økte 2071% i driftsinntekter, gikk med underskudd
Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for MGINVEST AS. Driftsinntekter 10.8k NOK → 234.3k NOK (+2070.7%). Årsresultat +4.51m NOK → -116.2k NOK.…
Økte 146% i driftsinntekter, kontantbeholdning mer enn halvert
Sammenligning av årsregnskap 2021 med 2020 for MGINVEST AS. Driftsinntekter 4 397 NOK → 10.8k NOK (+145.5%). Årsresultat +4.39m NOK → +4.51m NOK.…
Økte 1459% i driftsinntekter, tilbake til overskudd
Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for MGINVEST AS. Driftsinntekter 282 NOK → 4 397 NOK (+1459.2%). Årsresultat -9 483 NOK → +4.39m NOK. Egenkapital…
Gikk med underskudd
Sammenligning av årsregnskap 2019 med 2018 for MGINVEST AS. Årsresultat +4 NOK → -9 483 NOK. Egenkapital 83.0k NOK → 73.5k NOK.
Første publiserte regnskap
Første år i den publiserte serien for MGINVEST AS (2018). Ingen sammenligning med foregående år i dette datasettet.