1071 CONCERN AS: årsregnskap 2022 vs 2021
Sterkere resultat
godkjent 2023-05-31; register 2023-06-03; journalnr 2023 460668
Sammendrag
Hva endret seg
Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for 1071 CONCERN AS. Årsresultat +442.2k NOK → +773.0k NOK. Egenkapital 52.8k NOK → 825.8k NOK.
På den positive siden: årsresultatet ble bedre; egenkapitalen ble styrket; kontantbeholdningen økte. Press inkluderte: driftsresultatet ble svakere.
Netto positivt år i de publiserte tallene.
På et blikk
Nøkkeltall
Driftsresultat
-4 909 NOK
-5 023 NOK
-2.3%
Årsresultat
+442.2k NOK
+773.0k NOK
+74.8%
Egenkapital
52.8k NOK
825.8k NOK
+1464.3%
Bankinnskudd
689.5k NOK
795.8k NOK
+15.4%
Sum eiendeler
719.5k NOK
825.8k NOK
+14.8%
Det som ble bedre
-
↑
Årsresultatet ble bedre
Årsresultat +442.2k NOK → +773.0k NOK. Beregnet
-
↑
Egenkapitalen ble styrket
Bokført egenkapital 52.8k NOK → 825.8k NOK (egenkapitalandel 7.3% → 100.0%). Beregnet
-
↑
Kontantbeholdningen økte
Bankinnskudd 689.5k NOK → 795.8k NOK (+15.4% år/år). Beregnet
-
↑
Eierene skjøt inn kapital
Innskutt egenkapital økte 31.4k NOK → 37.0k NOK (+5 570 NOK). Rapportert faktum
Det som ble svakere
-
↓
Driftsresultatet ble svakere
Driftsresultat -4 909 NOK → -5 023 NOK. Beregnet