1071 CONCERN AS

7 søkbare sammenligninger av påfølgende årsregnskap.

Full selskapsanalyse · Org.nr 923 039 643

Et stabilt år i regnskapstallene

2024 → 2025

Sammenligning av årsregnskap 2025 med 2024 for 1071 CONCERN AS. Driftsinntekter 0 NOK → 0 NOK (0.0%). Årsresultat +39.4k NOK → +47.4k NOK. Egenkapital 1.52m…

Svakere resultat

2023 → 2024

Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for 1071 CONCERN AS. Årsresultat +656.5k NOK → +39.4k NOK. Egenkapital 482.3k NOK → 1.52m NOK.

Et stabilt år i regnskapstallene

2022 → 2023

Sammenligning av årsregnskap 2023 med 2022 for 1071 CONCERN AS. Årsresultat +773.0k NOK → +656.5k NOK. Egenkapital 825.8k NOK → 482.3k NOK.

Sterkere resultat

2021 → 2022

Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for 1071 CONCERN AS. Årsresultat +442.2k NOK → +773.0k NOK. Egenkapital 52.8k NOK → 825.8k NOK.

Tilbake til overskudd

2020 → 2021

Sammenligning av årsregnskap 2021 med 2020 for 1071 CONCERN AS. Årsresultat -4 168 NOK → +442.2k NOK. Egenkapital 12.28m NOK → 52.8k NOK.

Nok et underskuddsår

2019 → 2020

Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for 1071 CONCERN AS. Årsresultat -5 NOK → -4 168 NOK. Egenkapital 31.4k NOK → 12.28m NOK.

Første publiserte regnskap

Første år · 2019

Første år i den publiserte serien for 1071 CONCERN AS (2019). Ingen sammenligning med foregående år i dette datasettet.