1071 CONCERN AS: årsregnskap 2024 vs 2023
Svakere resultat
godkjent 2025-07-31; register 2025-08-04; journalnr 2025 735751
Sammendrag
Hva endret seg
Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for 1071 CONCERN AS. Årsresultat +656.5k NOK → +39.4k NOK. Egenkapital 482.3k NOK → 1.52m NOK.
På den positive siden: egenkapitalen ble styrket; kontantbeholdningen økte. Press inkluderte: driftsresultatet ble svakere; årsresultatet ble svakere.
Blandet år — både forbedringer og press.
På et blikk
Nøkkeltall
Driftsinntekter
n/m
0 NOK
—
Driftsresultat
-5 513 NOK
-6 494 NOK
-17.8%
Årsresultat
+656.5k NOK
+39.4k NOK
-94.0%
Egenkapital
482.3k NOK
1.52m NOK
+215.5%
Bankinnskudd
452.3k NOK
1.50m NOK
+232.1%
Sum eiendeler
482.3k NOK
1.53m NOK
+217.7%
Det som ble bedre
-
↑
Egenkapitalen ble styrket
Bokført egenkapital 482.3k NOK → 1.52m NOK (egenkapitalandel 100.0% → 99.3%). Beregnet
-
↑
Kontantbeholdningen økte
Bankinnskudd 452.3k NOK → 1.50m NOK (+232.1% år/år). Beregnet
Det som ble svakere
-
↓
Driftsresultatet ble svakere
Driftsresultat -5 513 NOK → -6 494 NOK. Beregnet
-
↓
Årsresultatet ble svakere
Årsresultat +656.5k NOK → +39.4k NOK. Beregnet