Org.nr 927 497 484 2024 → 2025 År-til-år-analyse

24/7 RØRLEGGERVAKTEN AVD. STAVANGER AS: årsregnskap 2025 vs 2024

Økte 21% i driftsinntekter, gikk med underskudd, ny eierkapital

godkjent 2026-06-23; register 2026-06-24; journalnr 2026 576526

Full selskapsanalyse · Alle årssammenligninger

Hva endret seg

Sammenligning av årsregnskap 2025 med 2024 for 24/7 RØRLEGGERVAKTEN AVD. STAVANGER AS. Driftsinntekter 3.31m NOK → 3.99m NOK (+20.6%). Årsresultat +4 067 NOK → -274.9k NOK. Egenkapital 562.2k NOK → 287.3k NOK.

På den positive siden: driftsinntektene økte; kontantbeholdningen økte; eierene skjøt inn kapital. Press inkluderte: driftsresultatet ble svakere; gikk med underskudd; egenkapitalen ble svekket.

Også verdt å følge med på: varekostnad endret; bokførte investeringer endret. Alle tall er hentet fra de publiserte årsregnskapene for 24/7 RØRLEGGERVAKTEN AVD. STAVANGER AS.

Nøkkeltall

Driftsinntekter
3.31m NOK 3.99m NOK
+20.6%
Driftsresultat
+48.9k NOK -185.5k NOK
-479.6%
Årsresultat
+4 067 NOK -274.9k NOK
-6859.2%
Egenkapital
562.2k NOK 287.3k NOK
-48.9%
Bankinnskudd
130.7k NOK 198.6k NOK
+51.9%
Sum eiendeler
1.50m NOK 1.10m NOK
-26.7%

Det som ble bedre

  • ↑

    Driftsinntektene økte

    Driftsinntekter gikk fra 3.31m NOK til 3.99m NOK (+20.6% år/år). Beregnet

  • ↑

    Kontantbeholdningen økte

    Bankinnskudd 130.7k NOK → 198.6k NOK (+51.9% år/år). Beregnet

  • ↑

    Eierene skjøt inn kapital

    Innskutt egenkapital økte 20.0k NOK → 30.0k NOK (+10.0k NOK). Rapportert faktum

Det som ble svakere

  • ↓

    Driftsresultatet ble svakere

    Driftsresultat +48.9k NOK → -185.5k NOK (driftsmargin 1.5% → -4.6%). Beregnet

  • ↓

    Gikk med underskudd

    Årsresultatet snudde fra overskudd på 4 067 NOK til underskudd på 274.9k NOK. Beregnet

  • ↓

    Egenkapitalen ble svekket

    Bokført egenkapital 562.2k NOK → 287.3k NOK (egenkapitalandel 37.5% → 26.1%). Beregnet

Verdt å merke seg

  • ·

    Varekostnad endret

    COGS / varekostnad 1.03m NOK → 1.95m NOK (+90.3% år/år). Beregnet

  • ·

    Bokførte investeringer endret

    Bokført verdi investeringer / immaterielle 53.1k NOK → 42.2k NOK. Rapportert faktum