Org.nr 933 487 776 2024 → 2025 År-til-år-analyse

2ENERGIES AS: årsregnskap 2025 vs 2024

Økte 35% i driftsinntekter, sterkere resultat, ny eierkapital

godkjent 2026-02-11; register 2026-02-21; journalnr 2026 314595

Full selskapsanalyse · Alle årssammenligninger

Hva endret seg

Sammenligning av årsregnskap 2025 med 2024 for 2ENERGIES AS. Driftsinntekter 181.8k NOK → 246.0k NOK (+35.4%). Årsresultat +43.2k NOK → +441.7k NOK. Egenkapital 67.4k NOK → 509.2k NOK.

På den positive siden: driftsinntektene økte; driftsresultatet ble bedre; årsresultatet ble bedre.

Også verdt å følge med på: lønnskostnadene økte; varekostnad endret; årsverk endret. Alle tall er hentet fra de publiserte årsregnskapene for 2ENERGIES AS.

Nøkkeltall

Driftsinntekter
181.8k NOK 246.0k NOK
+35.4%
Driftsresultat
+53.8k NOK +567.3k NOK
+954.6%
Årsresultat
+43.2k NOK +441.7k NOK
+921.8%
Egenkapital
67.4k NOK 509.2k NOK
+654.9%
Bankinnskudd
2 561 NOK 495.8k NOK
+19259.0%
Sum eiendeler
229.7k NOK 715.6k NOK
+211.4%

Det som ble bedre

  • ↑

    Driftsinntektene økte

    Driftsinntekter gikk fra 181.8k NOK til 246.0k NOK (+35.4% år/år). Beregnet

  • ↑

    Driftsresultatet ble bedre

    Driftsresultat +53.8k NOK → +567.3k NOK (driftsmargin 29.6% → 230.6%). Beregnet

  • ↑

    Årsresultatet ble bedre

    Årsresultat +43.2k NOK → +441.7k NOK (resultatmargin 23.8% → 179.5%). Beregnet

  • ↑

    Egenkapitalen ble styrket

    Bokført egenkapital 67.4k NOK → 509.2k NOK (egenkapitalandel 29.4% → 71.2%). Beregnet

  • ↑

    Kontantbeholdningen økte

    Bankinnskudd 2 561 NOK → 495.8k NOK (+19259.0% år/år). Beregnet

Verdt å merke seg

  • ·

    Lønnskostnadene økte

    Lønnskostnad 0 NOK → 3.44m NOK (0% → 1397% av driftsinntekter). Beregnet

  • ·

    Varekostnad endret

    COGS / varekostnad 0 NOK → 1.09m NOK (None år/år). Beregnet

  • ·

    Årsverk endret

    Rapporterte årsverk 0 → 1. Rapportert faktum