Org.nr 920 253 121 2021 → 2022 År-til-år-analyse

360 UNDERHOLDNING AS: årsregnskap 2022 vs 2021

Økte 810% i driftsinntekter

godkjent 2023-04-27; register 2023-05-06; journalnr 2023 388328

Full selskapsanalyse · Alle årssammenligninger

Hva endret seg

Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for 360 UNDERHOLDNING AS. Driftsinntekter 709.7k NOK → 6.46m NOK (+810.3%). Årsresultat +398.7k NOK → +363.0k NOK. Egenkapital 429.3k NOK → 392.2k NOK.

På den positive siden: driftsinntektene økte. Press inkluderte: driftsresultatet ble svakere; årsresultatet ble svakere; egenkapitalen ble svekket.

Også verdt å følge med på: lønnskostnadene økte. Alle tall er hentet fra de publiserte årsregnskapene for 360 UNDERHOLDNING AS.

Nøkkeltall

Driftsinntekter
709.7k NOK 6.46m NOK
+810.3%
Driftsresultat
+516.5k NOK +468.0k NOK
-9.4%
Årsresultat
+398.7k NOK +363.0k NOK
-9.0%
Egenkapital
429.3k NOK 392.2k NOK
-8.6%
Bankinnskudd
375.5k NOK 368.0k NOK
-2.0%
Sum eiendeler
660.2k NOK 714.1k NOK
+8.2%

Det som ble bedre

  • ↑

    Driftsinntektene økte

    Driftsinntekter gikk fra 709.7k NOK til 6.46m NOK (+810.3% år/år). Beregnet

Det som ble svakere

  • ↓

    Driftsresultatet ble svakere

    Driftsresultat +516.5k NOK → +468.0k NOK (driftsmargin 72.8% → 7.2%). Beregnet

  • ↓

    Årsresultatet ble svakere

    Årsresultat +398.7k NOK → +363.0k NOK (resultatmargin 56.2% → 5.6%). Beregnet

  • ↓

    Egenkapitalen ble svekket

    Bokført egenkapital 429.3k NOK → 392.2k NOK (egenkapitalandel 65.0% → 54.9%). Beregnet

  • ↓

    Kontantbeholdningen falt

    Bankinnskudd 375.5k NOK → 368.0k NOK (-2.0% år/år). Beregnet

Verdt å merke seg

  • ·

    Lønnskostnadene økte

    Lønnskostnad 111.4k NOK → 617.9k NOK (16% → 10% av driftsinntekter). Beregnet