År-til-år-artikler
4SEASONS WEDDINGS AS
9 søkbare sammenligninger av påfølgende årsregnskap.
Full selskapsanalyse · Org.nr 918 053 174
Falt 29% i driftsinntekter, svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2025 med 2024 for 4SEASONS WEDDINGS AS. Driftsinntekter 9.39m NOK → 6.70m NOK (-28.6%). Årsresultat -12.3k NOK → -546.9k NOK.…
Falt 20% i driftsinntekter, gikk med underskudd, kontantbeholdning mer enn halvert
Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for 4SEASONS WEDDINGS AS. Driftsinntekter 11.71m NOK → 9.39m NOK (-19.8%). Årsresultat +468.1k NOK → -12.3k NOK.…
Økte 31% i driftsinntekter, sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2023 med 2022 for 4SEASONS WEDDINGS AS. Driftsinntekter 8.97m NOK → 11.71m NOK (+30.5%). Årsresultat +69.8k NOK → +468.1k NOK.…
Økte 1168% i driftsinntekter, tilbake til overskudd
Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for 4SEASONS WEDDINGS AS. Driftsinntekter 707.4k NOK → 8.97m NOK (+1167.8%). Årsresultat -51.1k NOK → +69.8k NOK.…
Økte 116% i driftsinntekter, sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2021 med 2020 for 4SEASONS WEDDINGS AS. Driftsinntekter 328.3k NOK → 707.4k NOK (+115.5%). Årsresultat -410.8k NOK → -51.1k…
Falt 90% i driftsinntekter, gikk med underskudd
Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for 4SEASONS WEDDINGS AS. Driftsinntekter 3.32m NOK → 328.3k NOK (-90.1%). Årsresultat +77.0k NOK → -410.8k NOK.…
Økte 325% i driftsinntekter, kontantbeholdning mer enn halvert, ny eierkapital
Sammenligning av årsregnskap 2019 med 2018 for 4SEASONS WEDDINGS AS. Driftsinntekter 782.3k NOK → 3.32m NOK (+324.8%). Egenkapital 11.1k NOK → 221.8k NOK.
Økte 104% i driftsinntekter
Sammenligning av årsregnskap 2018 med 2017 for 4SEASONS WEDDINGS AS. Driftsinntekter 382.6k NOK → 782.3k NOK (+104.5%). Egenkapital 422 NOK → 11.1k NOK.
Første publiserte regnskap
Første år i den publiserte serien for 4SEASONS WEDDINGS AS (2017). Ingen sammenligning med foregående år i dette datasettet.