7 STEEL NORDIC MANUFACTURING AS

35 søkbare sammenligninger av påfølgende årsregnskap.

Full selskapsanalyse · Org.nr 953 591 421

Falt 11% i driftsinntekter, svakere resultat, kontantbeholdning mer enn halvert

2024 → 2025

Sammenligning av årsregnskap 2025 med 2024 for 7 STEEL NORDIC MANUFACTURING AS. Driftsinntekter 4.35bn NOK → 3.89bn NOK (-10.8%). Årsresultat +13.12bn NOK →…

Falt 7% i driftsinntekter, sterkere resultat, kontantbeholdning mer enn halvert

2023 → 2024

Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for 7 STEEL NORDIC MANUFACTURING AS. Driftsinntekter 4.70bn NOK → 4.35bn NOK (-7.4%). Årsresultat +289.56m NOK →…

Falt 22% i driftsinntekter, svakere resultat

2022 → 2023

Sammenligning av årsregnskap 2023 med 2022 for 7 STEEL NORDIC MANUFACTURING AS. Driftsinntekter 6.01bn NOK → 4.70bn NOK (-21.7%). Årsresultat +13.91bn NOK →…

Økte 41% i driftsinntekter

2021 → 2022

Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for 7 STEEL NORDIC MANUFACTURING AS. Driftsinntekter 4.27bn NOK → 6.01bn NOK (+40.7%). Årsresultat +13.39bn NOK →…

Økte 50% i driftsinntekter, sterkere resultat

2020 → 2021

Sammenligning av årsregnskap 2021 med 2020 for 7 STEEL NORDIC MANUFACTURING AS. Driftsinntekter 2.84bn NOK → 4.27bn NOK (+50.5%). Årsresultat +77.15m NOK →…

Sterkere resultat

2019 → 2020

Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for 7 STEEL NORDIC MANUFACTURING AS. Driftsinntekter 2.91bn NOK → 2.84bn NOK (-2.5%). Årsresultat +14.57m NOK →…

Svakere resultat

2018 → 2019

Sammenligning av årsregnskap 2019 med 2018 for 7 STEEL NORDIC MANUFACTURING AS. Driftsinntekter 2.85bn NOK → 2.91bn NOK (+1.9%). Årsresultat +131.96m NOK →…

Økte 7% i driftsinntekter

2017 → 2018

Sammenligning av årsregnskap 2018 med 2017 for 7 STEEL NORDIC MANUFACTURING AS. Driftsinntekter 2.66bn NOK → 2.85bn NOK (+7.1%). Egenkapital 865.34m NOK →…

Økte 18% i driftsinntekter

2016 → 2017

Sammenligning av årsregnskap 2017 med 2016 for 7 STEEL NORDIC MANUFACTURING AS. Driftsinntekter 2.25bn NOK → 2.66bn NOK (+18.4%). Egenkapital 788.74m NOK →…

Blandede bevegelser i regnskapet

2015 → 2016

Sammenligning av årsregnskap 2016 med 2015 for 7 STEEL NORDIC MANUFACTURING AS. Driftsinntekter 2.15bn NOK → 2.25bn NOK (+4.7%). Egenkapital 611.39m NOK →…

Falt 6% i driftsinntekter

2014 → 2015

Sammenligning av årsregnskap 2015 med 2014 for 7 STEEL NORDIC MANUFACTURING AS. Driftsinntekter 2.28bn NOK → 2.15bn NOK (-5.6%). Egenkapital 484.2k NOK →…

Blandede bevegelser i regnskapet

2013 → 2014

Sammenligning av årsregnskap 2014 med 2013 for 7 STEEL NORDIC MANUFACTURING AS. Driftsinntekter 2.31bn NOK → 2.28bn NOK (-1.5%). Egenkapital 449.15m NOK →…

Falt 11% i driftsinntekter

2012 → 2013

Sammenligning av årsregnskap 2013 med 2012 for 7 STEEL NORDIC MANUFACTURING AS. Driftsinntekter 2.59bn NOK → 2.31bn NOK (-10.7%). Egenkapital 474.48m NOK →…

Økte 8% i driftsinntekter

2011 → 2012

Sammenligning av årsregnskap 2012 med 2011 for 7 STEEL NORDIC MANUFACTURING AS. Driftsinntekter 2.40bn NOK → 2.59bn NOK (+7.8%). Egenkapital 460757.51bn NOK…

Økte 25% i driftsinntekter

2010 → 2011

Sammenligning av årsregnskap 2011 med 2010 for 7 STEEL NORDIC MANUFACTURING AS. Driftsinntekter 1.93bn NOK → 2.40bn NOK (+24.7%). Årsresultat -55.39m NOK →…

Økte 12% i driftsinntekter, sterkere resultat

2009 → 2010

Sammenligning av årsregnskap 2010 med 2009 for 7 STEEL NORDIC MANUFACTURING AS. Driftsinntekter 1.72bn NOK → 1.93bn NOK (+12.0%). Årsresultat -158.28m NOK →…

Falt 31% i driftsinntekter, gikk med underskudd

2008 → 2009

Sammenligning av årsregnskap 2009 med 2008 for 7 STEEL NORDIC MANUFACTURING AS. Driftsinntekter 2.51bn NOK → 1.72bn NOK (-31.4%). Årsresultat +68.89m NOK →…

Et stabilt år i regnskapstallene

2007 → 2008

Sammenligning av årsregnskap 2008 med 2007 for 7 STEEL NORDIC MANUFACTURING AS. Driftsinntekter 2.48bn NOK → 2.51bn NOK (+1.2%). Egenkapital 790.52m NOK →…

Økte 20% i driftsinntekter

2006 → 2007

Sammenligning av årsregnskap 2007 med 2006 for 7 STEEL NORDIC MANUFACTURING AS. Driftsinntekter 2.06bn NOK → 2.48bn NOK (+20.4%). Egenkapital 557.85m NOK →…

Økte 8% i driftsinntekter, tilbake til overskudd

2005 → 2006

Sammenligning av årsregnskap 2006 med 2005 for 7 STEEL NORDIC MANUFACTURING AS. Driftsinntekter 1.90bn NOK → 2.06bn NOK (+8.1%). Årsresultat -8.26m NOK →…

Gikk med underskudd

2004 → 2005

Sammenligning av årsregnskap 2005 med 2004 for 7 STEEL NORDIC MANUFACTURING AS. Driftsinntekter 1.94bn NOK → 1.90bn NOK (-1.8%). Årsresultat +40.0k NOK →…

Økte 32% i driftsinntekter, svakere resultat

2003 → 2004

Sammenligning av årsregnskap 2004 med 2003 for 7 STEEL NORDIC MANUFACTURING AS. Driftsinntekter 1.47bn NOK → 1.94bn NOK (+31.9%). Årsresultat +4.03m NOK →…

Økte 520% i driftsinntekter, svakere resultat

2002 → 2003

Sammenligning av årsregnskap 2003 med 2002 for 7 STEEL NORDIC MANUFACTURING AS. Driftsinntekter 236.98m NOK → 1.47bn NOK (+519.9%). Årsresultat +9.54m NOK →…

Økte 17% i driftsinntekter, tilbake til overskudd

2001 → 2002

Sammenligning av årsregnskap 2002 med 2001 for 7 STEEL NORDIC MANUFACTURING AS. Driftsinntekter 202.63m NOK → 236.98m NOK (+17.0%). Årsresultat -20 NOK →…

Gikk med underskudd

2000 → 2001

Sammenligning av årsregnskap 2001 med 2000 for 7 STEEL NORDIC MANUFACTURING AS. Årsresultat +2 NOK → -20 NOK.

Et stabilt år i regnskapstallene

1999 → 2000

Sammenligning av årsregnskap 2000 med 1999 for 7 STEEL NORDIC MANUFACTURING AS.

Blandede bevegelser i regnskapet

1998 → 1999

Sammenligning av årsregnskap 1999 med 1998 for 7 STEEL NORDIC MANUFACTURING AS.

Et stabilt år i regnskapstallene

1997 → 1998

Sammenligning av årsregnskap 1998 med 1997 for 7 STEEL NORDIC MANUFACTURING AS. Årsresultat +1 997 NOK → +1 998 NOK.

Et stabilt år i regnskapstallene

1996 → 1997

Sammenligning av årsregnskap 1997 med 1996 for 7 STEEL NORDIC MANUFACTURING AS. Årsresultat +41 NOK → +1 997 NOK.

Svakere resultat

1995 → 1996

Sammenligning av årsregnskap 1996 med 1995 for 7 STEEL NORDIC MANUFACTURING AS. Årsresultat +2.00m NOK → +41 NOK.

Sterkere resultat

1994 → 1995

Sammenligning av årsregnskap 1995 med 1994 for 7 STEEL NORDIC MANUFACTURING AS. Årsresultat +1.00m NOK → +2.00m NOK.

Sterkere resultat

1993 → 1994

Sammenligning av årsregnskap 1994 med 1993 for 7 STEEL NORDIC MANUFACTURING AS. Årsresultat +1 993 NOK → +1.00m NOK.

Et stabilt år i regnskapstallene

1992 → 1993

Sammenligning av årsregnskap 1993 med 1992 for 7 STEEL NORDIC MANUFACTURING AS. Årsresultat +1 992 NOK → +1 993 NOK.

Svakere resultat

1991 → 1992

Sammenligning av årsregnskap 1992 med 1991 for 7 STEEL NORDIC MANUFACTURING AS. Årsresultat +14.93m NOK → +1 992 NOK.

Første publiserte regnskap

Første år · 1991

Første år i den publiserte serien for 7 STEEL NORDIC MANUFACTURING AS (1991). Ingen sammenligning med foregående år i dette datasettet.