År-til-år-artikler
7 STEEL NORDIC REINFORCING AS
27 søkbare sammenligninger av påfølgende årsregnskap.
Full selskapsanalyse · Org.nr 980 345 114
Falt 7% i driftsinntekter, tilbake til overskudd, kontantbeholdning mer enn halvert
Sammenligning av årsregnskap 2025 med 2024 for 7 STEEL NORDIC REINFORCING AS. Driftsinntekter 467.22m NOK → 435.36m NOK (-6.8%). Årsresultat -4.85m NOK →…
Sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for 7 STEEL NORDIC REINFORCING AS. Driftsinntekter 0 NOK → 467.22m NOK. Årsresultat -11.51m NOK → -4.85m NOK.…
Gikk med underskudd, kontantbeholdning mer enn halvert
Sammenligning av årsregnskap 2023 med 2022 for 7 STEEL NORDIC REINFORCING AS. Driftsinntekter 0 NOK → 0 NOK (0.0%). Årsresultat +293.30m NOK → -11.51m NOK.…
Sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for 7 STEEL NORDIC REINFORCING AS. Driftsinntekter 0 NOK → 0 NOK (0.0%). Årsresultat +210.25m NOK → +293.30m NOK.…
Falt 100% i driftsinntekter, tilbake til overskudd
Sammenligning av årsregnskap 2021 med 2020 for 7 STEEL NORDIC REINFORCING AS. Driftsinntekter 361.54m NOK → 0 NOK (-100.0%). Årsresultat -8.80m NOK →…
Økte 87930% i driftsinntekter, gikk med underskudd, kontantbeholdning mer enn halvert
Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for 7 STEEL NORDIC REINFORCING AS. Driftsinntekter 410.7k NOK → 361.54m NOK (+87930.0%). Årsresultat +1.47m NOK →…
Svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2019 med 2018 for 7 STEEL NORDIC REINFORCING AS. Driftsinntekter 406.8k NOK → 410.7k NOK (+1.0%). Årsresultat +13.55m NOK →…
Et stabilt år i regnskapstallene
Sammenligning av årsregnskap 2018 med 2017 for 7 STEEL NORDIC REINFORCING AS. Driftsinntekter 0 NOK → 406.8k NOK. Egenkapital 842.25m NOK → 843.59m NOK.
Blandede bevegelser i regnskapet
Sammenligning av årsregnskap 2017 med 2016 for 7 STEEL NORDIC REINFORCING AS. Driftsinntekter 0 NOK → 0 NOK (0.0%). Egenkapital 691.17m NOK → 842.25m NOK.
Blandede bevegelser i regnskapet
Sammenligning av årsregnskap 2016 med 2015 for 7 STEEL NORDIC REINFORCING AS. Driftsinntekter 0 NOK → 0 NOK (0.0%). Egenkapital 688.64m NOK → 691.17m NOK.
Blandede bevegelser i regnskapet
Sammenligning av årsregnskap 2015 med 2014 for 7 STEEL NORDIC REINFORCING AS. Driftsinntekter 0 NOK → 0 NOK (0.0%). Egenkapital 687.17m NOK → 688.64m NOK.
Blandede bevegelser i regnskapet
Sammenligning av årsregnskap 2014 med 2013 for 7 STEEL NORDIC REINFORCING AS. Driftsinntekter 0 NOK → 0 NOK (0.0%). Egenkapital 624.47m NOK → 687.17m NOK.
Svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2013 med 2012 for 7 STEEL NORDIC REINFORCING AS. Årsresultat +5.34m NOK → +2.01m NOK. Egenkapital 631.89m NOK → 624.47m NOK.
Sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2012 med 2011 for 7 STEEL NORDIC REINFORCING AS. Årsresultat +489.0k NOK → +5.34m NOK. Egenkapital 640.47m NOK → 631.89m NOK.
Svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2011 med 2010 for 7 STEEL NORDIC REINFORCING AS. Årsresultat +15.48m NOK → +489.0k NOK. Egenkapital 627.61m NOK → 640.47m NOK.
Et stabilt år i regnskapstallene
Sammenligning av årsregnskap 2010 med 2009 for 7 STEEL NORDIC REINFORCING AS. Årsresultat +13.62m NOK → +15.48m NOK. Egenkapital 625.71m NOK → 627.61m NOK.
Svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2009 med 2008 for 7 STEEL NORDIC REINFORCING AS. Årsresultat +211.61m NOK → +13.62m NOK. Egenkapital 612.09m NOK → 625.71m NOK.
Et stabilt år i regnskapstallene
Sammenligning av årsregnskap 2008 med 2007 for 7 STEEL NORDIC REINFORCING AS. Årsresultat +241.55m NOK → +211.61m NOK. Egenkapital 610.56m NOK → 612.09m NOK.
Tilbake til overskudd, ny eierkapital
Sammenligning av årsregnskap 2007 med 2006 for 7 STEEL NORDIC REINFORCING AS. Årsresultat -8 656 NOK → +241.55m NOK. Egenkapital 421.3k NOK → 610.56m NOK.
Gikk med underskudd
Sammenligning av årsregnskap 2006 med 2005 for 7 STEEL NORDIC REINFORCING AS. Årsresultat +327 NOK → -8 656 NOK. Egenkapital 593.2k NOK → 421.3k NOK.
Svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2005 med 2004 for 7 STEEL NORDIC REINFORCING AS. Årsresultat +2.50m NOK → +327 NOK. Egenkapital 592.92m NOK → 593.2k NOK.
Svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2004 med 2003 for 7 STEEL NORDIC REINFORCING AS. Driftsinntekter 6 000 NOK → 6 000 NOK (0.0%). Årsresultat +94.66m NOK → +2.50m…
Falt 19% i driftsinntekter, sterkere resultat, ny eierkapital
Sammenligning av årsregnskap 2003 med 2002 for 7 STEEL NORDIC REINFORCING AS. Driftsinntekter 7 394 NOK → 6 000 NOK (-18.9%). Årsresultat +77 NOK → +94.66m…
Ny eierkapital
Sammenligning av årsregnskap 2002 med 2001 for 7 STEEL NORDIC REINFORCING AS. Driftsinntekter 7 406 NOK → 7 394 NOK (-0.2%). Årsresultat +244 NOK → +77 NOK.
Falt 39% i driftsinntekter
Sammenligning av årsregnskap 2001 med 2000 for 7 STEEL NORDIC REINFORCING AS. Driftsinntekter 12.1k NOK → 7 406 NOK (-38.8%).
Økte 363% i driftsinntekter
Sammenligning av årsregnskap 2000 med 1999 for 7 STEEL NORDIC REINFORCING AS. Driftsinntekter 2 616 NOK → 12.1k NOK (+362.5%).
Første publiserte regnskap
Første år i den publiserte serien for 7 STEEL NORDIC REINFORCING AS (1999). Ingen sammenligning med foregående år i dette datasettet.