År-til-år-artikler
A SPORTS AS
8 søkbare sammenligninger av påfølgende årsregnskap.
Full selskapsanalyse · Org.nr 921 403 364
Økte 32% i driftsinntekter, sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2025 med 2024 for A SPORTS AS. Driftsinntekter 5.85m NOK → 7.72m NOK (+32.0%). Årsresultat +3.96m NOK → +5.48m NOK. Egenkapital…
Økte 17% i driftsinntekter, kontantbeholdning mer enn halvert
Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for A SPORTS AS. Driftsinntekter 5.00m NOK → 5.85m NOK (+17.0%). Årsresultat +3.38m NOK → +3.96m NOK. Egenkapital…
Økte 45% i driftsinntekter, sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2023 med 2022 for A SPORTS AS. Driftsinntekter 3.45m NOK → 5.00m NOK (+44.9%). Årsresultat +2.18m NOK → +3.38m NOK. Egenkapital…
Falt 19% i driftsinntekter, svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for A SPORTS AS. Driftsinntekter 4.27m NOK → 3.45m NOK (-19.3%). Årsresultat +2.77m NOK → +2.18m NOK. Egenkapital…
Et stabilt år i regnskapstallene
Sammenligning av årsregnskap 2021 med 2020 for A SPORTS AS. Driftsinntekter 4.15m NOK → 4.27m NOK (+3.0%). Årsresultat +3.12m NOK → +2.77m NOK. Egenkapital…
Falt 66% i driftsinntekter, svakere resultat, kontantbeholdning mer enn halvert
Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for A SPORTS AS. Driftsinntekter 12.34m NOK → 4.15m NOK (-66.4%). Årsresultat +9.64m NOK → +3.12m NOK.…
Tilbake til overskudd
Sammenligning av årsregnskap 2019 med 2018 for A SPORTS AS. Driftsinntekter 0 NOK → 12.34m NOK. Årsresultat -5 554 NOK → +9.64m NOK. Egenkapital 94.4k NOK →…
Første publiserte regnskap
Første år i den publiserte serien for A SPORTS AS (2018). Ingen sammenligning med foregående år i dette datasettet.