År-til-år-artikler
A2INSIGHT AS
10 søkbare sammenligninger av påfølgende årsregnskap.
Full selskapsanalyse · Org.nr 919 258 284
Økte 17% i driftsinntekter, svakere resultat, kontantbeholdning mer enn halvert
Sammenligning av årsregnskap 2025 med 2024 for A2INSIGHT AS. Driftsinntekter 5.81m NOK → 6.79m NOK (+16.9%). Årsresultat +3.48m NOK → +14.7k NOK.…
Falt 8% i driftsinntekter, sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for A2INSIGHT AS. Driftsinntekter 6.28m NOK → 5.81m NOK (-7.5%). Årsresultat +1.21m NOK → +3.48m NOK. Egenkapital…
Økte 101% i driftsinntekter, svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2023 med 2022 for A2INSIGHT AS. Driftsinntekter 3.13m NOK → 6.28m NOK (+100.5%). Årsresultat +3.18m NOK → +1.21m NOK.…
Falt 10% i driftsinntekter, sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for A2INSIGHT AS. Driftsinntekter 3.48m NOK → 3.13m NOK (-9.9%). Årsresultat +39.2k NOK → +3.18m NOK. Egenkapital…
Økte 48% i driftsinntekter, svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2021 med 2020 for A2INSIGHT AS. Driftsinntekter 2.35m NOK → 3.48m NOK (+47.7%). Årsresultat +361.0k NOK → +39.2k NOK.…
Svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for A2INSIGHT AS. Driftsinntekter 2.36m NOK → 2.35m NOK (-0.4%). Årsresultat +576.3k NOK → +361.0k NOK.…
Økte 146% i driftsinntekter, svakere resultat, kontantbeholdning mer enn halvert
Sammenligning av årsregnskap 2019 med 2018 for A2INSIGHT AS. Driftsinntekter 961.3k NOK → 2.36m NOK (+145.7%). Årsresultat +7.26m NOK → +576.3k NOK.…
Økte 13% i driftsinntekter, sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2018 med 2017 for A2INSIGHT AS. Driftsinntekter 847.9k NOK → 961.3k NOK (+13.4%). Årsresultat +38.6k NOK → +7.26m NOK.…
Et stabilt år i regnskapstallene
Sammenligning av årsregnskap 2017 med 2016 for A2INSIGHT AS. Egenkapital 0 NOK → 30.0k NOK.
Første publiserte regnskap
Første år i den publiserte serien for A2INSIGHT AS (2016). Ingen sammenligning med foregående år i dette datasettet.