Org.nr 927 628 465 2022 → 2023 År-til-år-analyse

AINI HOLDING AS: årsregnskap 2023 vs 2022

Økte 919% i driftsinntekter, gikk med underskudd

godkjent 2024-04-24; register 2024-04-29; journalnr 2024 382603

Full selskapsanalyse · Alle årssammenligninger

Hva endret seg

Sammenligning av årsregnskap 2023 med 2022 for AINI HOLDING AS. Driftsinntekter 64.3k NOK → 654.5k NOK (+918.6%). Årsresultat +40.5k NOK → -669 NOK. Egenkapital 70.5k NOK → 69.9k NOK.

På den positive siden: driftsinntektene økte; kontantbeholdningen økte. Press inkluderte: driftsresultatet ble svakere; gikk med underskudd.

Også verdt å følge med på: årsverk endret. Alle tall er hentet fra de publiserte årsregnskapene for AINI HOLDING AS.

Nøkkeltall

Driftsinntekter
64.3k NOK 654.5k NOK
+918.6%
Driftsresultat
+52.0k NOK -532 NOK
-101.0%
Årsresultat
+40.5k NOK -669 NOK
-101.7%
Egenkapital
70.5k NOK 69.9k NOK
-0.9%
Bankinnskudd
76.4k NOK 162.0k NOK
+112.0%
Sum eiendeler
91.4k NOK 187.0k NOK
+104.6%

Det som ble bedre

  • ↑

    Driftsinntektene økte

    Driftsinntekter gikk fra 64.3k NOK til 654.5k NOK (+918.6% år/år). Beregnet

  • ↑

    Kontantbeholdningen økte

    Bankinnskudd 76.4k NOK → 162.0k NOK (+112.0% år/år). Beregnet

Det som ble svakere

  • ↓

    Driftsresultatet ble svakere

    Driftsresultat +52.0k NOK → -532 NOK (driftsmargin 80.9% → -0.1%). Beregnet

  • ↓

    Gikk med underskudd

    Årsresultatet snudde fra overskudd på 40.5k NOK til underskudd på 669 NOK. Beregnet

Verdt å merke seg

  • ·

    Årsverk endret

    Rapporterte årsverk 0 → 1. Rapportert faktum