År-til-år-artikler
AINIQ AS
9 søkbare sammenligninger av påfølgende årsregnskap.
Full selskapsanalyse · Org.nr 920 162 908
Et stabilt år i regnskapstallene
Sammenligning av årsregnskap 2025 med 2024 for AINIQ AS. Driftsinntekter 2.67m NOK → 2.68m NOK (+0.2%). Årsresultat +1.46m NOK → +1.38m NOK. Egenkapital…
Økte 13% i driftsinntekter, sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for AINIQ AS. Driftsinntekter 2.36m NOK → 2.67m NOK (+13.2%). Årsresultat +1.21m NOK → +1.46m NOK. Egenkapital…
Svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2023 med 2022 for AINIQ AS. Driftsinntekter 2.28m NOK → 2.36m NOK (+3.6%). Årsresultat +3.92m NOK → +1.21m NOK. Egenkapital…
Sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for AINIQ AS. Driftsinntekter 2.22m NOK → 2.28m NOK (+3.0%). Årsresultat +1.00m NOK → +3.92m NOK. Egenkapital…
Et stabilt år i regnskapstallene
Sammenligning av årsregnskap 2021 med 2020 for AINIQ AS. Driftsinntekter 2.29m NOK → 2.22m NOK (-3.3%). Årsresultat +1.08m NOK → +1.00m NOK. Egenkapital…
Økte 30% i driftsinntekter, sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for AINIQ AS. Driftsinntekter 1.76m NOK → 2.29m NOK (+30.1%). Årsresultat +681.0k NOK → +1.08m NOK. Egenkapital…
Økte 103775% i driftsinntekter
Sammenligning av årsregnskap 2019 med 2018 for AINIQ AS. Driftsinntekter 1 695 NOK → 1.76m NOK (+103775.2%). Årsresultat +708.7k NOK → +681.0k NOK.…
Økte 78% i driftsinntekter
Sammenligning av årsregnskap 2018 med 2017 for AINIQ AS. Driftsinntekter 950 NOK → 1 695 NOK (+78.4%). Egenkapital 24.4k NOK → 4.73m NOK.
Første publiserte regnskap
Første år i den publiserte serien for AINIQ AS (2017). Ingen sammenligning med foregående år i dette datasettet.