År-til-år-artikler
OPTIO INCENTIVES AS
8 søkbare sammenligninger av påfølgende årsregnskap.
Full selskapsanalyse · Org.nr 919 345 578
Økte 40% i driftsinntekter, sterkere resultat, kontantbeholdning mer enn halvert
Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for OPTIO INCENTIVES AS. Driftsinntekter 49.20m NOK → 68.65m NOK (+39.5%). Årsresultat -14.18m NOK → -7.04m NOK.…
Økte 38% i driftsinntekter, gikk med underskudd, ny eierkapital
Sammenligning av årsregnskap 2023 med 2022 for OPTIO INCENTIVES AS. Driftsinntekter 35.64m NOK → 49.20m NOK (+38.0%). Årsresultat +3.42m NOK → -14.18m NOK.…
Økte 88% i driftsinntekter, sterkere resultat, ny eierkapital
Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for OPTIO INCENTIVES AS. Driftsinntekter 18.92m NOK → 35.64m NOK (+88.4%). Årsresultat +706.6k NOK → +3.42m NOK.…
Økte 89% i driftsinntekter, svakere resultat, ny eierkapital
Sammenligning av årsregnskap 2021 med 2020 for OPTIO INCENTIVES AS. Driftsinntekter 9.99m NOK → 18.92m NOK (+89.5%). Årsresultat +1.14m NOK → +706.6k NOK.…
Økte 97% i driftsinntekter, svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for OPTIO INCENTIVES AS. Driftsinntekter 5.08m NOK → 9.99m NOK (+96.7%). Årsresultat +1.54m NOK → +1.14m NOK.…
Økte 229704% i driftsinntekter, sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2019 med 2018 for OPTIO INCENTIVES AS. Driftsinntekter 2 209 NOK → 5.08m NOK (+229704.3%). Årsresultat +73.8k NOK → +1.54m NOK.…
Falt 99% i driftsinntekter, ny eierkapital
Sammenligning av årsregnskap 2018 med 2017 for OPTIO INCENTIVES AS. Driftsinntekter 346.7k NOK → 2 209 NOK (-99.4%). Egenkapital 151.3k NOK → 1.03m NOK.
Første publiserte regnskap
Første år i den publiserte serien for OPTIO INCENTIVES AS (2017). Ingen sammenligning med foregående år i dette datasettet.