Org.nr 991 937 099 2023 → 2024 År-til-år-analyse

1+1 REGNSKAP AS: årsregnskap 2024 vs 2023

Sterkere resultat

register 2025-05-12; journalnr 2025 392511

Full selskapsanalyse · Alle årssammenligninger

Hva endret seg

Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for 1+1 REGNSKAP AS. Driftsinntekter 5.93m NOK → 5.91m NOK (-0.4%). Årsresultat +18.1k NOK → +45.9k NOK. Egenkapital 438.6k NOK → 484.5k NOK.

På den positive siden: driftsresultatet ble bedre; årsresultatet ble bedre; egenkapitalen ble styrket. Press inkluderte: driftsinntektene falt.

Også verdt å følge med på: bokførte investeringer endret; årsverk endret. Alle tall er hentet fra de publiserte årsregnskapene for 1+1 REGNSKAP AS.

Nøkkeltall

Driftsinntekter
5.93m NOK 5.91m NOK
-0.4%
Driftsresultat
+17.6k NOK +37.2k NOK
+111.1%
Årsresultat
+18.1k NOK +45.9k NOK
+153.8%
Egenkapital
438.6k NOK 484.5k NOK
+10.5%
Bankinnskudd
293.2k NOK 427.0k NOK
+45.6%
Sum eiendeler
1.39m NOK 1.20m NOK
-13.2%

Det som ble bedre

  • ↑

    Driftsresultatet ble bedre

    Driftsresultat +17.6k NOK → +37.2k NOK (driftsmargin 0.3% → 0.6%). Beregnet

  • ↑

    Årsresultatet ble bedre

    Årsresultat +18.1k NOK → +45.9k NOK (resultatmargin 0.3% → 0.8%). Beregnet

  • ↑

    Egenkapitalen ble styrket

    Bokført egenkapital 438.6k NOK → 484.5k NOK (egenkapitalandel 31.6% → 40.3%). Beregnet

  • ↑

    Kontantbeholdningen økte

    Bankinnskudd 293.2k NOK → 427.0k NOK (+45.6% år/år). Beregnet

Det som ble svakere

  • ↓

    Driftsinntektene falt

    Driftsinntekter gikk fra 5.93m NOK til 5.91m NOK (-0.4% år/år). Beregnet

Verdt å merke seg

  • ·

    Bokførte investeringer endret

    Bokført verdi investeringer / immaterielle 337.5k NOK → 227.9k NOK. Rapportert faktum

  • ·

    Årsverk endret

    Rapporterte årsverk 6 → 5. Rapportert faktum