1+1 REGNSKAP AS

20 søkbare sammenligninger av påfølgende årsregnskap.

Full selskapsanalyse · Org.nr 991 937 099

Gikk med underskudd, kontantbeholdning mer enn halvert

2024 → 2025

Sammenligning av årsregnskap 2025 med 2024 for 1+1 REGNSKAP AS. Driftsinntekter 5.91m NOK → 5.78m NOK (-2.1%). Årsresultat +45.9k NOK → -184.0k NOK.…

Sterkere resultat

2023 → 2024

Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for 1+1 REGNSKAP AS. Driftsinntekter 5.93m NOK → 5.91m NOK (-0.4%). Årsresultat +18.1k NOK → +45.9k NOK.…

Økte 8% i driftsinntekter, svakere resultat

2022 → 2023

Sammenligning av årsregnskap 2023 med 2022 for 1+1 REGNSKAP AS. Driftsinntekter 5.49m NOK → 5.93m NOK (+8.1%). Årsresultat +283.4k NOK → +18.1k NOK.…

Et stabilt år i regnskapstallene

2021 → 2022

Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for 1+1 REGNSKAP AS. Driftsinntekter 5.36m NOK → 5.49m NOK (+2.5%). Årsresultat +275.4k NOK → +283.4k NOK.…

Svakere resultat

2020 → 2021

Sammenligning av årsregnskap 2021 med 2020 for 1+1 REGNSKAP AS. Driftsinntekter 5.18m NOK → 5.36m NOK (+3.4%). Årsresultat +438.4k NOK → +275.4k NOK.…

Tilbake til overskudd

2019 → 2020

Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for 1+1 REGNSKAP AS. Driftsinntekter 5.29m NOK → 5.18m NOK (-2.1%). Årsresultat -35.6k NOK → +438.4k NOK.…

Gikk med underskudd

2018 → 2019

Sammenligning av årsregnskap 2019 med 2018 for 1+1 REGNSKAP AS. Driftsinntekter 5.13m NOK → 5.29m NOK (+3.2%). Årsresultat +3 085 NOK → -35.6k NOK.…

Tilbake til overskudd

2017 → 2018

Sammenligning av årsregnskap 2018 med 2017 for 1+1 REGNSKAP AS. Driftsinntekter 5.27m NOK → 5.13m NOK (-2.7%). Årsresultat -171.8k NOK → +3 085 NOK.…

Gikk med underskudd, kontantbeholdning mer enn halvert

2016 → 2017

Sammenligning av årsregnskap 2017 med 2016 for 1+1 REGNSKAP AS. Driftsinntekter 5.47m NOK → 5.27m NOK (-3.7%). Årsresultat +241.0k NOK → -171.8k NOK.…

Økte 24% i driftsinntekter, kontantbeholdning mer enn halvert

2015 → 2016

Sammenligning av årsregnskap 2016 med 2015 for 1+1 REGNSKAP AS. Driftsinntekter 4.42m NOK → 5.47m NOK (+24.0%). Egenkapital 351.6k NOK → 392.6k NOK.

Økte 14% i driftsinntekter

2014 → 2015

Sammenligning av årsregnskap 2015 med 2014 for 1+1 REGNSKAP AS. Driftsinntekter 3.88m NOK → 4.42m NOK (+13.7%). Egenkapital 292.5k NOK → 351.6k NOK.

Blandede bevegelser i regnskapet

2013 → 2014

Sammenligning av årsregnskap 2014 med 2013 for 1+1 REGNSKAP AS. Driftsinntekter 3.87m NOK → 3.88m NOK (+0.3%). Egenkapital 202.2k NOK → 292.5k NOK.

Økte 21% i driftsinntekter

2012 → 2013

Sammenligning av årsregnskap 2013 med 2012 for 1+1 REGNSKAP AS. Driftsinntekter 3.19m NOK → 3.87m NOK (+21.3%). Egenkapital 152.4k NOK → 202.2k NOK.

Økte 1195% i driftsinntekter

2011 → 2012

Sammenligning av årsregnskap 2012 med 2011 for 1+1 REGNSKAP AS. Driftsinntekter 246.4k NOK → 3.19m NOK (+1195.1%). Egenkapital 119.0k NOK → 152.4k NOK.

Falt 68% i driftsinntekter

2010 → 2011

Sammenligning av årsregnskap 2011 med 2010 for 1+1 REGNSKAP AS. Driftsinntekter 779.6k NOK → 246.4k NOK (-68.4%). Egenkapital 4.11m NOK → 119.0k NOK.

Økte 30% i driftsinntekter

2009 → 2010

Sammenligning av årsregnskap 2010 med 2009 for 1+1 REGNSKAP AS. Driftsinntekter 601.4k NOK → 779.6k NOK (+29.6%). Egenkapital 50.2k NOK → 4.11m NOK.

Økte 8% i driftsinntekter

2008 → 2009

Sammenligning av årsregnskap 2009 med 2008 for 1+1 REGNSKAP AS. Driftsinntekter 555.1k NOK → 601.4k NOK (+8.3%). Egenkapital 36.8k NOK → 50.2k NOK.

Blandede bevegelser i regnskapet

2007 → 2008

Sammenligning av årsregnskap 2008 med 2007 for 1+1 REGNSKAP AS. Egenkapital 87.1k NOK → 36.8k NOK.

Et stabilt år i regnskapstallene

2006 → 2007

Sammenligning av årsregnskap 2007 med 2006 for 1+1 REGNSKAP AS. Egenkapital 106.2k NOK → 87.1k NOK.

Første publiserte regnskap

Første år · 2006

Første år i den publiserte serien for 1+1 REGNSKAP AS (2006). Ingen sammenligning med foregående år i dette datasettet.