År-til-år-artikler
2M&CO AS
10 søkbare sammenligninger av påfølgende årsregnskap.
Full selskapsanalyse · Org.nr 917 615 772
Falt 10% i driftsinntekter, gikk med underskudd
Sammenligning av årsregnskap 2025 med 2024 for 2M&CO AS. Driftsinntekter 303.3k NOK → 271.8k NOK (-10.4%). Årsresultat +21.2k NOK → -40.9k NOK. Egenkapital…
Falt 16% i driftsinntekter
Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for 2M&CO AS. Driftsinntekter 362.0k NOK → 303.3k NOK (-16.2%). Årsresultat +29.7k NOK → +21.2k NOK. Egenkapital…
Falt 29% i driftsinntekter, tilbake til overskudd
Sammenligning av årsregnskap 2023 med 2022 for 2M&CO AS. Driftsinntekter 506.5k NOK → 362.0k NOK (-28.5%). Årsresultat -48.1k NOK → +29.7k NOK. Egenkapital…
Falt 22% i driftsinntekter, gikk med underskudd
Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for 2M&CO AS. Driftsinntekter 645.5k NOK → 506.5k NOK (-21.5%). Årsresultat +84.7k NOK → -48.1k NOK. Egenkapital…
Økte 53% i driftsinntekter
Sammenligning av årsregnskap 2021 med 2020 for 2M&CO AS. Driftsinntekter 420.7k NOK → 645.5k NOK (+53.4%). Årsresultat +71.5k NOK → +84.7k NOK. Egenkapital…
Falt 31% i driftsinntekter, tilbake til overskudd
Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for 2M&CO AS. Driftsinntekter 608.2k NOK → 420.7k NOK (-30.8%). Årsresultat -106.8k NOK → +71.5k NOK. Egenkapital…
Falt 18% i driftsinntekter, gikk med underskudd
Sammenligning av årsregnskap 2019 med 2018 for 2M&CO AS. Driftsinntekter 742.7k NOK → 608.2k NOK (-18.1%). Årsresultat +156.4k NOK → -106.8k NOK.…
Sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2018 med 2017 for 2M&CO AS. Driftsinntekter 758.5k NOK → 742.7k NOK (-2.1%). Årsresultat +79.5k NOK → +156.4k NOK. Egenkapital…
Økte 271% i driftsinntekter, ny eierkapital
Sammenligning av årsregnskap 2017 med 2016 for 2M&CO AS. Driftsinntekter 204.2k NOK → 758.5k NOK (+271.5%). Egenkapital 1.49m NOK → 1.57m NOK.
Første publiserte regnskap
Første år i den publiserte serien for 2M&CO AS (2016). Ingen sammenligning med foregående år i dette datasettet.