År-til-år-artikler
ABLECENTER VISIOSALES AS
9 søkbare sammenligninger av påfølgende årsregnskap.
Full selskapsanalyse · Org.nr 919 199 571
Økte 113% i driftsinntekter
Sammenligning av årsregnskap 2025 med 2024 for ABLECENTER VISIOSALES AS. Driftsinntekter 191.3k NOK → 407.5k NOK (+113.1%). Årsresultat +2 050 NOK → +4 962…
Falt 67% i driftsinntekter, svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for ABLECENTER VISIOSALES AS. Driftsinntekter 581.4k NOK → 191.3k NOK (-67.1%). Årsresultat +69.8k NOK → +2 050…
Økte 37% i driftsinntekter, tilbake til overskudd
Sammenligning av årsregnskap 2023 med 2022 for ABLECENTER VISIOSALES AS. Driftsinntekter 425.6k NOK → 581.4k NOK (+36.6%). Årsresultat -7 627 NOK → +69.8k…
Økte 26% i driftsinntekter, gikk med underskudd, kontantbeholdning mer enn halvert
Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for ABLECENTER VISIOSALES AS. Driftsinntekter 337.2k NOK → 425.6k NOK (+26.2%). Årsresultat +9 635 NOK → -7 627…
Falt 23% i driftsinntekter, tilbake til overskudd, kontantbeholdning mer enn halvert
Sammenligning av årsregnskap 2021 med 2020 for ABLECENTER VISIOSALES AS. Driftsinntekter 439.3k NOK → 337.2k NOK (-23.2%). Årsresultat -34.8k NOK → +9 635…
Falt 31% i driftsinntekter, gikk med underskudd
Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for ABLECENTER VISIOSALES AS. Driftsinntekter 634.6k NOK → 439.3k NOK (-30.8%). Årsresultat +26.6k NOK → -34.8k…
Økte 275% i driftsinntekter
Sammenligning av årsregnskap 2019 med 2018 for ABLECENTER VISIOSALES AS. Driftsinntekter 169.3k NOK → 634.6k NOK (+274.8%). Egenkapital 12.0k NOK → 38.6k NOK.
Økte 187% i driftsinntekter
Sammenligning av årsregnskap 2018 med 2017 for ABLECENTER VISIOSALES AS. Driftsinntekter 59.0k NOK → 169.3k NOK (+187.1%). Egenkapital 25.3k NOK → 12.0k NOK.
Første publiserte regnskap
Første år i den publiserte serien for ABLECENTER VISIOSALES AS (2017). Ingen sammenligning med foregående år i dette datasettet.