År-til-år-artikler
MPC CONTAINER SHIPS ASA
9 søkbare sammenligninger av påfølgende årsregnskap.
Full selskapsanalyse · Org.nr 918 494 316
Økte 12% i driftsinntekter, sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2025 med 2024 for MPC CONTAINER SHIPS ASA. Driftsinntekter 17.65m NOK → 19.70m NOK (+11.6%). Årsresultat +7.43m NOK → +307.37m…
Økte 12% i driftsinntekter
Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for MPC CONTAINER SHIPS ASA. Driftsinntekter 15.76m NOK → 17.65m NOK (+12.0%). Årsresultat +7.24m NOK → +7.43m…
Økte 7% i driftsinntekter, svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2023 med 2022 for MPC CONTAINER SHIPS ASA. Driftsinntekter 14.78m NOK → 15.76m NOK (+6.7%). Årsresultat +7.11bn NOK → +7.24m…
Sterkere resultat, kontantbeholdning mer enn halvert
Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for MPC CONTAINER SHIPS ASA. Driftsinntekter 14.78m NOK → 14.78m NOK (-0.0%). Årsresultat +12.67m NOK → +7.11bn…
Falt 10% i driftsinntekter, tilbake til overskudd, ny eierkapital
Sammenligning av årsregnskap 2021 med 2020 for MPC CONTAINER SHIPS ASA. Driftsinntekter 16.46m NOK → 14.78m NOK (-10.2%). Årsresultat -3.62m NOK → +12.67m…
Økte 15% i driftsinntekter, sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for MPC CONTAINER SHIPS ASA. Driftsinntekter 14.30m NOK → 16.46m NOK (+15.1%). Årsresultat -39.70m NOK → -3.62m…
Økte 24% i driftsinntekter, svakere resultat, kontantbeholdning mer enn halvert
Sammenligning av årsregnskap 2019 med 2018 for MPC CONTAINER SHIPS ASA. Driftsinntekter 11.54m NOK → 14.30m NOK (+24.0%). Årsresultat -754.0k NOK → -39.70m…
Økte 954160% i driftsinntekter, sterkere resultat, kontantbeholdning mer enn halvert
Sammenligning av årsregnskap 2018 med 2017 for MPC CONTAINER SHIPS ASA. Driftsinntekter 1 209 NOK → 11.54m NOK (+954159.7%). Årsresultat -2.50m NOK →…
Første publiserte regnskap
Første år i den publiserte serien for MPC CONTAINER SHIPS ASA (2017). Ingen sammenligning med foregående år i dette datasettet.