År-til-år-artikler
PHOTOCURE ASA
31 søkbare sammenligninger av påfølgende årsregnskap.
Full selskapsanalyse · Org.nr 967 598 593
Gikk med underskudd, ny eierkapital
Sammenligning av årsregnskap 2025 med 2024 for PHOTOCURE ASA. Driftsinntekter 333.75m NOK → 324.06m NOK (-2.9%). Årsresultat +24.89m NOK → -76.01m NOK.…
Økte 99608% i driftsinntekter, tilbake til overskudd
Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for PHOTOCURE ASA. Driftsinntekter 334.7k NOK → 333.75m NOK (+99607.8%). Årsresultat -3.56m NOK → +24.89m NOK.…
Økte 16736100% i driftsinntekter, sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2023 med 2022 for PHOTOCURE ASA. Driftsinntekter 2 NOK → 334.7k NOK (+16736100.0%). Årsresultat -58.85m NOK → -3.56m NOK.…
Økte 100% i driftsinntekter, svakere resultat, kontantbeholdning mer enn halvert
Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for PHOTOCURE ASA. Driftsinntekter -3.24m NOK → 2 NOK (+100.0%). Årsresultat -19.85m NOK → -58.85m NOK.…
Falt 382% i driftsinntekter
Sammenligning av årsregnskap 2021 med 2020 for PHOTOCURE ASA. Driftsinntekter 1.15m NOK → -3.24m NOK (-381.8%). Årsresultat -17.96m NOK → -19.85m NOK.…
Økte 57543650% i driftsinntekter, gikk med underskudd, ny eierkapital
Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for PHOTOCURE ASA. Driftsinntekter 2 NOK → 1.15m NOK (+57543650.0%). Årsresultat +47.34m NOK → -17.96m NOK.…
Tilbake til overskudd
Sammenligning av årsregnskap 2019 med 2018 for PHOTOCURE ASA. Driftsinntekter 2 NOK → 2 NOK (0.0%). Årsresultat -36.71m NOK → +47.34m NOK. Egenkapital…
Svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2018 med 2017 for PHOTOCURE ASA. Driftsinntekter 2 NOK → 2 NOK (0.0%). Årsresultat -27.66m NOK → -36.71m NOK. Egenkapital…
Falt 100% i driftsinntekter, gikk med underskudd
Sammenligning av årsregnskap 2017 med 2016 for PHOTOCURE ASA. Driftsinntekter 115.3k NOK → 2 NOK (-100.0%). Årsresultat +41.22m NOK → -27.66m NOK.…
Falt 100% i driftsinntekter, ny eierkapital
Sammenligning av årsregnskap 2016 med 2015 for PHOTOCURE ASA. Driftsinntekter 113.29m NOK → 115.3k NOK (-99.9%). Egenkapital 423.9k NOK → 471.8k NOK.
Falt 96% i driftsinntekter, kontantbeholdning mer enn halvert
Sammenligning av årsregnskap 2015 med 2014 for PHOTOCURE ASA. Driftsinntekter 3.13bn NOK → 113.29m NOK (-96.4%). Egenkapital 417.5k NOK → 423.9k NOK.
Økte 3642% i driftsinntekter, sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2014 med 2013 for PHOTOCURE ASA. Driftsinntekter 83.62m NOK → 3.13bn NOK (+3642.0%). Årsresultat +14 NOK → +40.26m NOK.…
Et stabilt år i regnskapstallene
Sammenligning av årsregnskap 2013 med 2012 for PHOTOCURE ASA. Årsresultat +14 NOK → +14 NOK. Egenkapital 461.47bn NOK → 382161461.47bn NOK.
Et stabilt år i regnskapstallene
Sammenligning av årsregnskap 2012 med 2011 for PHOTOCURE ASA. Årsresultat +13 NOK → +14 NOK. Egenkapital 477.08bn NOK → 461.47bn NOK.
Et stabilt år i regnskapstallene
Sammenligning av årsregnskap 2011 med 2010 for PHOTOCURE ASA. Årsresultat +14 NOK → +13 NOK. Egenkapital 439.34bn NOK → 477.08bn NOK.
Svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2010 med 2009 for PHOTOCURE ASA. Årsresultat +312.4k NOK → +14 NOK. Egenkapital 415.8k NOK → 439.34bn NOK.
Falt 215% i driftsinntekter, tilbake til overskudd
Sammenligning av årsregnskap 2009 med 2008 for PHOTOCURE ASA. Driftsinntekter 105.8k NOK → -121.8k NOK (-215.2%). Årsresultat -59.56m NOK → +312.4k NOK.…
Falt 100% i driftsinntekter, ny eierkapital
Sammenligning av årsregnskap 2008 med 2007 for PHOTOCURE ASA. Driftsinntekter 101.26m NOK → 105.8k NOK (-99.9%). Årsresultat -64.99m NOK → -59.56m NOK.…
Nok et underskuddsår
Sammenligning av årsregnskap 2007 med 2006 for PHOTOCURE ASA. Egenkapital 259.99bn NOK → 356.59bn NOK.
Blandede bevegelser i regnskapet
Sammenligning av årsregnskap 2006 med 2005 for PHOTOCURE ASA.
Falt 92% i driftsinntekter, svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2005 med 2004 for PHOTOCURE ASA. Driftsinntekter 26.0k NOK → 2 004 NOK (-92.3%). Årsresultat +2.00m NOK → +2 005 NOK.
Et stabilt år i regnskapstallene
Sammenligning av årsregnskap 2004 med 2003 for PHOTOCURE ASA. Årsresultat +2.00m NOK → +2.00m NOK.
Et stabilt år i regnskapstallene
Sammenligning av årsregnskap 2003 med 2002 for PHOTOCURE ASA.
Blandede bevegelser i regnskapet
Sammenligning av årsregnskap 2002 med 2000 for PHOTOCURE ASA.
Blandede bevegelser i regnskapet
Sammenligning av årsregnskap 2000 med 1999 for PHOTOCURE ASA.
Falt 100% i driftsinntekter
Sammenligning av årsregnskap 1999 med 1998 for PHOTOCURE ASA. Driftsinntekter 8.35m NOK → 12 NOK (-100.0%).
Økte 2083% i driftsinntekter
Sammenligning av årsregnskap 1998 med 1997 for PHOTOCURE ASA. Driftsinntekter 382.7k NOK → 8.35m NOK (+2082.8%). Egenkapital 19.29m NOK → 47.62m NOK.
Økte 119% i driftsinntekter
Sammenligning av årsregnskap 1997 med 1996 for PHOTOCURE ASA. Driftsinntekter 174.7k NOK → 382.7k NOK (+119.0%). Egenkapital 11.33m NOK → 19.29m NOK.
Økte 34% i driftsinntekter
Sammenligning av årsregnskap 1996 med 1995 for PHOTOCURE ASA. Driftsinntekter 130.4k NOK → 174.7k NOK (+34.0%). Egenkapital 540.7k NOK → 11.33m NOK.
Blandede bevegelser i regnskapet
Sammenligning av årsregnskap 1995 med 1994 for PHOTOCURE ASA. Driftsinntekter 0 NOK → 130.4k NOK. Egenkapital 4 351 NOK → 540.7k NOK.
Første publiserte regnskap
Første år i den publiserte serien for PHOTOCURE ASA (1994). Ingen sammenligning med foregående år i dette datasettet.