År-til-år-artikler
REACH SUBSEA ASA
30 søkbare sammenligninger av påfølgende årsregnskap.
Full selskapsanalyse · Org.nr 922 493 626
Økte 25% i driftsinntekter, svakere resultat, kontantbeholdning mer enn halvert
Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for REACH SUBSEA ASA. Driftsinntekter 21.16m NOK → 26.44m NOK (+25.0%). Årsresultat +225.79m NOK → +14.94m NOK.…
Økte 15% i driftsinntekter, sterkere resultat, ny eierkapital
Sammenligning av årsregnskap 2023 med 2022 for REACH SUBSEA ASA. Driftsinntekter 18.37m NOK → 21.16m NOK (+15.2%). Årsresultat +50.77m NOK → +225.79m NOK.…
Økte 85% i driftsinntekter, svakere resultat, ny eierkapital
Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for REACH SUBSEA ASA. Driftsinntekter 9.91m NOK → 18.37m NOK (+85.3%). Årsresultat +93.81m NOK → +50.77m NOK.…
Falt 86% i driftsinntekter, sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2021 med 2020 for REACH SUBSEA ASA. Driftsinntekter 72.05m NOK → 9.91m NOK (-86.2%). Årsresultat +43.10m NOK → +93.81m NOK.…
Økte 774% i driftsinntekter, tilbake til overskudd, kontantbeholdning mer enn halvert
Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for REACH SUBSEA ASA. Driftsinntekter 8.24m NOK → 72.05m NOK (+774.5%). Årsresultat -35.71m NOK → +43.10m NOK.…
Svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2019 med 2018 for REACH SUBSEA ASA. Driftsinntekter 8.19m NOK → 8.24m NOK (+0.6%). Årsresultat -9.06m NOK → -35.71m NOK.…
Økte 2174% i driftsinntekter, sterkere resultat, kontantbeholdning mer enn halvert
Sammenligning av årsregnskap 2018 med 2017 for REACH SUBSEA ASA. Driftsinntekter 360.2k NOK → 8.19m NOK (+2174.0%). Årsresultat -30.77m NOK → -9.06m NOK.…
Falt 100% i driftsinntekter, svakere resultat, ny eierkapital
Sammenligning av årsregnskap 2017 med 2016 for REACH SUBSEA ASA. Driftsinntekter 327.49m NOK → 360.2k NOK (-99.9%). Årsresultat -23.21m NOK → -30.77m NOK.…
Økte 51525% i driftsinntekter, gikk med underskudd, kontantbeholdning mer enn halvert
Sammenligning av årsregnskap 2016 med 2015 for REACH SUBSEA ASA. Driftsinntekter 634.4k NOK → 327.49m NOK (+51525.0%). Årsresultat +5.81m NOK → -23.21m NOK.…
Falt 100% i driftsinntekter, tilbake til overskudd
Sammenligning av årsregnskap 2015 med 2014 for REACH SUBSEA ASA. Driftsinntekter 311.15m NOK → 634.4k NOK (-99.8%). Årsresultat -3.55m NOK → +5.81m NOK.…
Økte 1933710% i driftsinntekter, gikk med underskudd
Sammenligning av årsregnskap 2014 med 2013 for REACH SUBSEA ASA. Driftsinntekter 16.1k NOK → 311.15m NOK (+1933709.8%). Årsresultat +1.54m NOK → -3.55m NOK.…
Falt 100% i driftsinntekter, ny eierkapital
Sammenligning av årsregnskap 2013 med 2012 for REACH SUBSEA ASA. Driftsinntekter 3.56m NOK → 16.1k NOK (-99.5%). Egenkapital 14 NOK → 159.61m NOK.
Falt 87% i driftsinntekter
Sammenligning av årsregnskap 2012 med 2011 for REACH SUBSEA ASA. Driftsinntekter 27.47m NOK → 3.56m NOK (-87.0%). Egenkapital 273.73m NOK → 14 NOK.
Økte 242% i driftsinntekter, sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2011 med 2010 for REACH SUBSEA ASA. Driftsinntekter 8.03m NOK → 27.47m NOK (+242.2%). Årsresultat -52.64m NOK → -28.29m NOK.…
Svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2010 med 2009 for REACH SUBSEA ASA. Driftsinntekter 7.70m NOK → 8.03m NOK (+4.2%). Årsresultat -39.78m NOK → -52.64m NOK.…
Nok et underskuddsår
Sammenligning av årsregnskap 2009 med 2008 for REACH SUBSEA ASA.
Blandede bevegelser i regnskapet
Sammenligning av årsregnskap 2008 med 2007 for REACH SUBSEA ASA.
Økte 150921647% i driftsinntekter
Sammenligning av årsregnskap 2007 med 2006 for REACH SUBSEA ASA. Driftsinntekter 149.1k NOK → 225.00bn NOK (+150921646.5%). Egenkapital 532.1k NOK → 541.7k NOK.
Blandede bevegelser i regnskapet
Sammenligning av årsregnskap 2006 med 2005 for REACH SUBSEA ASA.
Blandede bevegelser i regnskapet
Sammenligning av årsregnskap 2005 med 2004 for REACH SUBSEA ASA.
Blandede bevegelser i regnskapet
Sammenligning av årsregnskap 2004 med 2001 for REACH SUBSEA ASA.
Blandede bevegelser i regnskapet
Sammenligning av årsregnskap 2001 med 2000 for REACH SUBSEA ASA.
Blandede bevegelser i regnskapet
Sammenligning av årsregnskap 2000 med 1999 for REACH SUBSEA ASA.
Blandede bevegelser i regnskapet
Sammenligning av årsregnskap 1999 med 1998 for REACH SUBSEA ASA.
Blandede bevegelser i regnskapet
Sammenligning av årsregnskap 1998 med 1997 for REACH SUBSEA ASA.
Et stabilt år i regnskapstallene
Sammenligning av årsregnskap 1997 med 1995 for REACH SUBSEA ASA.
Blandede bevegelser i regnskapet
Sammenligning av årsregnskap 1995 med 1994 for REACH SUBSEA ASA.
Blandede bevegelser i regnskapet
Sammenligning av årsregnskap 1994 med 1993 for REACH SUBSEA ASA.
Sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 1993 med 1992 for REACH SUBSEA ASA. Årsresultat +4.09m NOK → +17.97m NOK.
Første publiserte regnskap
Første år i den publiserte serien for REACH SUBSEA ASA (1992). Ingen sammenligning med foregående år i dette datasettet.