8-BIT HOLDING AS

9 søkbare sammenligninger av påfølgende årsregnskap.

Full selskapsanalyse · Org.nr 918 370 471

Falt 100% i driftsinntekter, gikk med underskudd

2024 → 2025

Sammenligning av årsregnskap 2025 med 2024 for 8-BIT HOLDING AS. Driftsinntekter 4 105 NOK → 0 NOK (-100.0%). Årsresultat +32.5k NOK → -5 425 NOK.…

Falt 91% i driftsinntekter, svakere resultat

2023 → 2024

Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for 8-BIT HOLDING AS. Driftsinntekter 45.8k NOK → 4 105 NOK (-91.0%). Årsresultat +48.5k NOK → +32.5k NOK.…

Økte 4869% i driftsinntekter, tilbake til overskudd

2022 → 2023

Sammenligning av årsregnskap 2023 med 2022 for 8-BIT HOLDING AS. Driftsinntekter 922 NOK → 45.8k NOK (+4868.9%). Årsresultat -9 206 NOK → +48.5k NOK.…

Falt 59% i driftsinntekter, kontantbeholdning mer enn halvert

2021 → 2022

Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for 8-BIT HOLDING AS. Driftsinntekter 2 246 NOK → 922 NOK (-58.9%). Årsresultat -10.0k NOK → -9 206 NOK.…

Falt 6% i driftsinntekter, kontantbeholdning mer enn halvert

2020 → 2021

Sammenligning av årsregnskap 2021 med 2020 for 8-BIT HOLDING AS. Driftsinntekter 2 387 NOK → 2 246 NOK (-5.9%). Årsresultat -4 675 NOK → -10.0k NOK.…

Falt 61% i driftsinntekter, gikk med underskudd

2019 → 2020

Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for 8-BIT HOLDING AS. Driftsinntekter 6 113 NOK → 2 387 NOK (-61.0%). Årsresultat +990 NOK → -4 675 NOK.…

Økte 3296% i driftsinntekter, tilbake til overskudd

2018 → 2019

Sammenligning av årsregnskap 2019 med 2018 for 8-BIT HOLDING AS. Driftsinntekter 180 NOK → 6 113 NOK (+3296.1%). Årsresultat -3 274 NOK → +990 NOK.…

Falt 100% i driftsinntekter, gikk med underskudd

2017 → 2018

Sammenligning av årsregnskap 2018 med 2017 for 8-BIT HOLDING AS. Driftsinntekter 180.0k NOK → 180 NOK (-99.9%). Årsresultat +109.9k NOK → -3 274 NOK.…

Første publiserte regnskap

Første år · 2017

Første år i den publiserte serien for 8-BIT HOLDING AS (2017). Ingen sammenligning med foregående år i dette datasettet.