Org.nr 936 036 902 2020 → 2021 År-til-år-analyse

AGNEFESTVEIEN 4 AS: årsregnskap 2021 vs 2020

Falt 90% i driftsinntekter, sterkere resultat

godkjent 2022-01-20; register 2022-02-21; journalnr 2022 119309

Full selskapsanalyse · Alle årssammenligninger

Hva endret seg

Sammenligning av årsregnskap 2021 med 2020 for AGNEFESTVEIEN 4 AS. Driftsinntekter 956.1k NOK → 98.6k NOK (-89.7%). Årsresultat +11.6k NOK → +387.3k NOK. Egenkapital 1.32m NOK → 1.71m NOK.

På den positive siden: driftsresultatet ble bedre; årsresultatet ble bedre; egenkapitalen ble styrket. Press inkluderte: driftsinntektene falt.

Netto positivt år i de publiserte tallene.

Nøkkeltall

Driftsinntekter
956.1k NOK 98.6k NOK
-89.7%
Driftsresultat
+165.7k NOK +577.0k NOK
+248.3%
Årsresultat
+11.6k NOK +387.3k NOK
+3240.5%
Egenkapital
1.32m NOK 1.71m NOK
+29.3%
Bankinnskudd
219.4k NOK 676.6k NOK
+208.3%
Sum eiendeler
6.89m NOK 7.18m NOK
+4.2%

Det som ble bedre

  • ↑

    Driftsresultatet ble bedre

    Driftsresultat +165.7k NOK → +577.0k NOK (driftsmargin 17.3% → 585.0%). Beregnet

  • ↑

    Årsresultatet ble bedre

    Årsresultat +11.6k NOK → +387.3k NOK (resultatmargin 1.2% → 392.7%). Beregnet

  • ↑

    Egenkapitalen ble styrket

    Bokført egenkapital 1.32m NOK → 1.71m NOK (egenkapitalandel 19.2% → 23.8%). Beregnet

  • ↑

    Kontantbeholdningen økte

    Bankinnskudd 219.4k NOK → 676.6k NOK (+208.3% år/år). Beregnet

Det som ble svakere

  • ↓

    Driftsinntektene falt

    Driftsinntekter gikk fra 956.1k NOK til 98.6k NOK (-89.7% år/år). Beregnet