År-til-år-artikler
4 ANTZ AS
9 søkbare sammenligninger av påfølgende årsregnskap.
Full selskapsanalyse · Org.nr 919 582 510
Økte 13% i driftsinntekter, svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2025 med 2024 for 4 ANTZ AS. Driftsinntekter 4.50m NOK → 5.06m NOK (+12.5%). Årsresultat +91.4k NOK → +27.5k NOK. Egenkapital…
Økte 27% i driftsinntekter, tilbake til overskudd
Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for 4 ANTZ AS. Driftsinntekter 3.55m NOK → 4.50m NOK (+26.6%). Årsresultat -250.7k NOK → +91.4k NOK. Egenkapital…
Økte 25% i driftsinntekter
Sammenligning av årsregnskap 2023 med 2022 for 4 ANTZ AS. Driftsinntekter 2.85m NOK → 3.55m NOK (+24.7%). Årsresultat -220.3k NOK → -250.7k NOK. Egenkapital…
Økte 14% i driftsinntekter, gikk med underskudd
Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for 4 ANTZ AS. Driftsinntekter 2.51m NOK → 2.85m NOK (+13.5%). Årsresultat +341.3k NOK → -220.3k NOK. Egenkapital…
Økte 53% i driftsinntekter, sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2021 med 2020 for 4 ANTZ AS. Driftsinntekter 1.64m NOK → 2.51m NOK (+53.3%). Årsresultat +831 NOK → +341.3k NOK. Egenkapital…
Svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for 4 ANTZ AS. Driftsinntekter 1.66m NOK → 1.64m NOK (-1.5%). Årsresultat +152.7k NOK → +831 NOK. Egenkapital…
Økte 539% i driftsinntekter, sterkere resultat, kontantbeholdning mer enn halvert
Sammenligning av årsregnskap 2019 med 2018 for 4 ANTZ AS. Driftsinntekter 260.1k NOK → 1.66m NOK (+539.2%). Årsresultat +61.6k NOK → +152.7k NOK.…
Svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2018 med 2017 for 4 ANTZ AS. Driftsinntekter 253.4k NOK → 260.1k NOK (+2.6%). Årsresultat +83.6k NOK → +61.6k NOK. Egenkapital…
Første publiserte regnskap
Første år i den publiserte serien for 4 ANTZ AS (2017). Ingen sammenligning med foregående år i dette datasettet.