År-til-år-artikler
100% MALING AS
8 søkbare sammenligninger av påfølgende årsregnskap.
Full selskapsanalyse · Org.nr 921 549 741
Økte 63% i driftsinntekter, gikk med underskudd, ny eierkapital
Sammenligning av årsregnskap 2025 med 2024 for 100% MALING AS. Driftsinntekter 3.84m NOK → 6.27m NOK (+63.3%). Årsresultat +10.8k NOK → -325.4k NOK.…
Falt 21% i driftsinntekter, svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for 100% MALING AS. Driftsinntekter 4.84m NOK → 3.84m NOK (-20.7%). Årsresultat +659.7k NOK → +10.8k NOK.…
Økte 53% i driftsinntekter, sterkere resultat, kontantbeholdning mer enn halvert
Sammenligning av årsregnskap 2023 med 2022 for 100% MALING AS. Driftsinntekter 3.18m NOK → 4.84m NOK (+52.5%). Årsresultat +122.1k NOK → +659.7k NOK.…
Et stabilt år i regnskapstallene
Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for 100% MALING AS. Driftsinntekter 3.31m NOK → 3.18m NOK (-4.1%). Årsresultat +105.9k NOK → +122.1k NOK.…
Økte 76% i driftsinntekter, svakere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2021 med 2020 for 100% MALING AS. Driftsinntekter 1.88m NOK → 3.31m NOK (+75.6%). Årsresultat +185.1k NOK → +105.9k NOK.…
Økte 715% i driftsinntekter, tilbake til overskudd
Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for 100% MALING AS. Driftsinntekter 231.3k NOK → 1.88m NOK (+714.6%). Årsresultat -22.4k NOK → +185.1k NOK.…
Nok et underskuddsår
Sammenligning av årsregnskap 2019 med 2018 for 100% MALING AS. Driftsinntekter 232.8k NOK → 231.3k NOK (-0.6%). Egenkapital 46.2k NOK → 23.8k NOK.
Første publiserte regnskap
Første år i den publiserte serien for 100% MALING AS (2018). Ingen sammenligning med foregående år i dette datasettet.