År-til-år-artikler
7-FJELLSTAKST AS
8 søkbare sammenligninger av påfølgende årsregnskap.
Full selskapsanalyse · Org.nr 922 273 901
Økte 36% i driftsinntekter, sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2025 med 2024 for 7-FJELLSTAKST AS. Driftsinntekter 3.27m NOK → 4.47m NOK (+36.5%). Årsresultat +118.8k NOK → +291.0k NOK.…
Økte 43% i driftsinntekter, sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for 7-FJELLSTAKST AS. Driftsinntekter 2.29m NOK → 3.27m NOK (+42.7%). Årsresultat +57.6k NOK → +118.8k NOK.…
Økte 17% i driftsinntekter, svakere resultat, kontantbeholdning mer enn halvert
Sammenligning av årsregnskap 2023 med 2022 for 7-FJELLSTAKST AS. Driftsinntekter 1.97m NOK → 2.29m NOK (+16.6%). Årsresultat +708.4k NOK → +57.6k NOK.…
Økte 51% i driftsinntekter, sterkere resultat
Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for 7-FJELLSTAKST AS. Driftsinntekter 1.30m NOK → 1.97m NOK (+51.5%). Årsresultat +15.0k NOK → +708.4k NOK.…
Falt 14% i driftsinntekter, svakere resultat, kontantbeholdning mer enn halvert
Sammenligning av årsregnskap 2021 med 2020 for 7-FJELLSTAKST AS. Driftsinntekter 1.50m NOK → 1.30m NOK (-13.6%). Årsresultat +261.2k NOK → +15.0k NOK.…
Økte 139386% i driftsinntekter
Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for 7-FJELLSTAKST AS. Driftsinntekter 1 078 NOK → 1.50m NOK (+139385.9%). Årsresultat +283.6k NOK → +261.2k NOK.…
Økte 359% i driftsinntekter
Sammenligning av årsregnskap 2019 med 2018 for 7-FJELLSTAKST AS. Driftsinntekter 235 NOK → 1 078 NOK (+358.7%). Egenkapital 0 NOK → 33.6k NOK.
Første publiserte regnskap
Første år i den publiserte serien for 7-FJELLSTAKST AS (2018). Ingen sammenligning med foregående år i dette datasettet.