8 IN VEST AS

18 søkbare sammenligninger av påfølgende årsregnskap.

Full selskapsanalyse · Org.nr 992 765 011

Et stabilt år i regnskapstallene

2024 → 2025

Sammenligning av årsregnskap 2025 med 2024 for 8 IN VEST AS. Driftsinntekter 0 NOK → 0 NOK (0.0%). Årsresultat +42.4k NOK → +36.0k NOK. Egenkapital 1.20m…

Falt 100% i driftsinntekter, sterkere resultat

2023 → 2024

Sammenligning av årsregnskap 2024 med 2023 for 8 IN VEST AS. Driftsinntekter 454 NOK → 0 NOK (-100.0%). Årsresultat +24.4k NOK → +42.4k NOK. Egenkapital…

Falt 100% i driftsinntekter, tilbake til overskudd

2022 → 2023

Sammenligning av årsregnskap 2023 med 2022 for 8 IN VEST AS. Driftsinntekter 454.8k NOK → 454 NOK (-99.9%). Årsresultat -41.3k NOK → +24.4k NOK. Egenkapital…

Falt 67% i driftsinntekter, gikk med underskudd

2021 → 2022

Sammenligning av årsregnskap 2022 med 2021 for 8 IN VEST AS. Driftsinntekter 1.40m NOK → 454.8k NOK (-67.5%). Årsresultat +59.8k NOK → -41.3k NOK.…

Økte 337% i driftsinntekter, svakere resultat

2020 → 2021

Sammenligning av årsregnskap 2021 med 2020 for 8 IN VEST AS. Driftsinntekter 319.7k NOK → 1.40m NOK (+337.4%). Årsresultat +614.8k NOK → +59.8k NOK.…

Falt 61% i driftsinntekter, sterkere resultat

2019 → 2020

Sammenligning av årsregnskap 2020 med 2019 for 8 IN VEST AS. Driftsinntekter 819.4k NOK → 319.7k NOK (-61.0%). Årsresultat +163.2k NOK → +614.8k NOK.…

Sterkere resultat

2018 → 2019

Sammenligning av årsregnskap 2019 med 2018 for 8 IN VEST AS. Driftsinntekter 799.6k NOK → 819.4k NOK (+2.5%). Årsresultat +90.1k NOK → +163.2k NOK.…

Økte 14% i driftsinntekter

2017 → 2018

Sammenligning av årsregnskap 2018 med 2017 for 8 IN VEST AS. Driftsinntekter 700.4k NOK → 799.6k NOK (+14.2%). Årsresultat +110.7k NOK → +90.1k NOK.…

Falt 37% i driftsinntekter, sterkere resultat

2016 → 2017

Sammenligning av årsregnskap 2017 med 2016 for 8 IN VEST AS. Driftsinntekter 1.12m NOK → 700.4k NOK (-37.4%). Årsresultat +68.9k NOK → +110.7k NOK.…

Falt 14% i driftsinntekter, svakere resultat

2015 → 2016

Sammenligning av årsregnskap 2016 med 2015 for 8 IN VEST AS. Driftsinntekter 1.30m NOK → 1.12m NOK (-13.9%). Årsresultat +177.9k NOK → +68.9k NOK.…

Økte 20330% i driftsinntekter, sterkere resultat

2014 → 2015

Sammenligning av årsregnskap 2015 med 2014 for 8 IN VEST AS. Driftsinntekter 6 360 NOK → 1.30m NOK (+20329.9%). Årsresultat +79.8k NOK → +177.9k NOK.…

Falt 99% i driftsinntekter, svakere resultat, kontantbeholdning mer enn halvert

2013 → 2014

Sammenligning av årsregnskap 2014 med 2013 for 8 IN VEST AS. Driftsinntekter 959.1k NOK → 6 360 NOK (-99.3%). Årsresultat +398.2k NOK → +79.8k NOK.…

Økte 3510% i driftsinntekter, sterkere resultat

2012 → 2013

Sammenligning av årsregnskap 2013 med 2012 for 8 IN VEST AS. Driftsinntekter 26.6k NOK → 959.1k NOK (+3510.1%). Årsresultat +4 951 NOK → +398.2k NOK.…

Et stabilt år i regnskapstallene

2011 → 2012

Sammenligning av årsregnskap 2012 med 2011 for 8 IN VEST AS. Egenkapital 63.5k NOK → 68.4k NOK.

Blandede bevegelser i regnskapet

2010 → 2011

Sammenligning av årsregnskap 2011 med 2010 for 8 IN VEST AS. Egenkapital 78.8k NOK → 63.5k NOK.

Blandede bevegelser i regnskapet

2009 → 2010

Sammenligning av årsregnskap 2010 med 2009 for 8 IN VEST AS. Egenkapital 93.8k NOK → 78.8k NOK.

Blandede bevegelser i regnskapet

2008 → 2009

Sammenligning av årsregnskap 2009 med 2008 for 8 IN VEST AS. Egenkapital 99.8k NOK → 93.8k NOK.

Første publiserte regnskap

Første år · 2008

Første år i den publiserte serien for 8 IN VEST AS (2008). Ingen sammenligning med foregående år i dette datasettet.